Zaproszenie – Cyber BHP. Zarządzanie cyber tożsamością pracowników, klientów i partnerów (onboarding i offboarding) – webinar

Data wydarzenia: 08/11/2023 10:00 - 12:00

Szanowni Państwo,

 

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wspólnie z ALMA S.A. zaprasza na webinarium Cyber BHP. Zarządzanie cyber tożsamością pracowników, klientów i partnerów (onboarding i offboarding), które odbędzie się 8 listopada 2023 r. w godzinach 10:00 – 12:00.

 

Do wygrania voucher na diagnozę cyberbezpieczeństwa, opartą na normach ISO i standardzie COBIT o wartości 6.000 PLN ! ! !

Dołączcie do nas, naprawdę warto ! ! !

 

AGENDA WEBINARIUM

  • Dyrektywa NIS 2 w aspekcie prawnym i organizacyjnych
  • Wdrożenie rozwiązań w zakresie zarzadzania tożsamością i prawami dostępu na przykładzie systemu PASK
  • Podsumowanie

 

Spotkanie poprowadzą dla Państwa:

Mateusz Kopacz, Information Security Officer

Architekt, Senior Security Engineer, Menedżer z 15-letnim doświadczeniem. Od początku kariery związany z sektorem bankowym. Obecnie odpowiedzialny za rozwój i tworzenie produktów z obszaru cyberbezpieczeństwa. Entuzjasta transformacji cyfrowej i pasjonat sztucznej inteligencji.

Rozwija autorskie narzędzie do wczesnego reagowania przed wystąpieniem incydentu. Wyznawca maksymy „sharing is caring”. Członek Rady Programowej ISSA Polska w projekcie Cyfrowy Sk@ut.

 

Przemysław Makuch, Key Account Manager

absolwent Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Od ponad 20 lat związany z branżą telekomunikacyjną oraz IT. Obecnie jako Key Account Manager w ALMA S.A., odpowiada za sprzedaż rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa, m.in. NGFW, NAC, SIEM, EDR, PAM oraz DWDM. Swoje doświadczenie zdobywał, realizując projekty obejmujące m.in. POPC, FTTX, OSE, GSMR, SDIP, WIFI4EU, ITS, CCTV czy IOT. Prywatnie entuzjasta nowych technologii

 

 

ZAREJESTRUJ SIĘ KLIKAJĄC W GRAFIKĘ:
Brak opisu obrazka

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy

Skontaktuj się z nami
w sprawie oferty
Ikona koperty