Zaproszenie dla polskich przedsiębiorców MŚP na PAIH Forum Biznesu 2022

Data wydarzenia: 05/10/2022

 

Szanowni Państwo,

 

w imieniu Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu mamy przyjemność zaprosić Państwa na PAIH Forum Biznesu 2022, które odbędzie się w dniu 5 października 2022 r. na Stadionie Narodowym PGE w Warszawie i będzie wyjątkowym spotkaniem sektora MŚP i jego partnerów – ekspertów PAIH, przedstawicieli regionów oraz instytucji rozwoju.

 

Brak opisu obrazka

💼💶 Wydarzenie skierowane jest do polskich przedsiębiorców, ze szczególnym uwzględnieniem MŚP. Grupę docelową Forum stanowią przedsiębiorstwa planujące lub już realizujące ekspansję zagraniczną, instytucje otoczenia biznesu oraz przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego. Celem nadrzędnym przyświecającym wydarzeniu jest edukacja MŚP ukierunkowana na rozpowszechnienie wśród przedsiębiorców informacji o ofercie PAIH. Forum ma służyć edukacji w zakresie możliwości rozwoju na rynkach zagranicznych i procesu wspierania przez Agencję w podejmowaniu decyzji i realizacji ekspansji zagranicznej. Wydarzenie umożliwi również lepsze poznanie potrzeb przedsiębiorców, co pozwoli PAIH zapewnić im w przyszłości jeszcze bardziej kompleksowe wsparcie.

 

📖📈 Podczas wydarzenia odbędą się warsztaty i panele poświęcone prezentacji rynków i branż oraz blok poświęcony podsumowaniu udziału Polski w Wystawie Światowej EXPO 2020 Dubai. W programie przewidziane są również prezentacje oferty inwestycyjnej oraz eksportowej, konsultacje dla MŚP, prezentacje partnerów PAIH (instytucje wpierające ekspansję zagraniczną polskich podmiotów), bezpośrednie spotkania z pracownikami Agencji, przedstawicielami partnerów regionalnych, ambasad, izb oraz instytucji otoczenia biznesu oraz szeroko rozumiany networking.

 

🌍🏙 Wartością dodaną będzie możliwość bezpośredniego kontaktu uczestników Forum z przedstawicielami Zagranicznych Biur Handlowych PAIH. Pozwoli to przedsiębiorcom wzmocnić relacje na poszczególnych rynkach zagranicznych.

 

Przedsiębiorco, podczas PAIH Forum Biznesu 2022:

 

✅ poznasz ofertę PAIH i Partnerów Forum, w tym Specjalnych Stref Ekonomicznych, regionów i instytucji rozwoju,

✅ spotkasz się z ekspertami PAIH, zarówno z Centrali jak i Zagranicznych Biur Handlowych,

✅ weźmiesz udział w warsztatach regionalnych i branżowych,

✅ będziesz uczestniczyć w spotkaniach B2B i sesjach networkingowych.

 

Agenda wydarzenia:

 

🕢 07:30 – 17:00 Rejestracja uczestników, rejestracja mediów / Poziom -3 / SCENA GŁÓWNA / POZIOM 0 – BIZNES KLUB

🕗 08:00 – 18:00 Punkt konsultacyjny PAIH – Pierwsza linia wsparcia / Poziom 0 – foyer

🕗 08:00 – 18:00 Spotkania networkingowe / Poziom -1, 0, +1

🕗 08:00 – 18:00 Spotkania B2B Strefa wystawiennicza: Zagraniczne Biura Handlowe PAIH; Partnerzy / Poziom 0, +1

🕘 09:00 – 09:40 Uroczyste otwarcie Forum – wystąpienia oficjalne

🕙 09:40 – 10:00 Konferencja prasowa

🕙 10:00 – 10:10 Przerwa

🕙 10:00 – 18:00 Warsztaty branżowe i rynkowe / Poziom -2, -1, 0

🕙 10:10 – 15:00 Podsumowanie obecności Polski na Światowej Wystawie EXPO 2020 w Dubaju

🕒 15:00 – 18:00 Prezentacje PAIH oraz Partnerów PAIH WARSZTATY, PANELE, SPOTKANIA, NETWORKING

 

REJESTRACJA

 

Po więcej szczegółowych informacji zaproszamy do strony wydarzenia, na której dowiecie się Państwo o programie spotkań i zakresie tematycznym paneli dyskusyjnych: https://paihforumbiznesu.gov.pl/

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczacych Forum, prosimy o bezpośredni kontakt z organizatorem wydarzenia: t. infolinia PAIH Forum Biznesu 22 334 99 44, e.

 

 

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy