Zaproszenie do programu współpracy z biznesem na rzecz przygotowań do powojennej odbudowy Ukrainy

Data wydarzenia: 06/12/2022 - 17/12/2022

Szanowni Państwo,

 

w imieniu Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu informujemy o trwającym naborze do projektu odbudowy Ukrainy.

 

✅ Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i wspólnie z ekspertami Ministerstwa Rozwoju i Technologii oraz PAIH określić możliwości współpracy z Ukrainą. Dzięki temu będziecie Państwo mogli zarejestrować się w „Katalogu Polskich Spółek”. Katalog zostanie rozpowszechniony wśród ukraińskich i zagranicznych instytucji oraz firm. Zostanie on także udostępniony organom rządowym i samorządowym.

 

📌 Agresja Rosji na Ukrainę spowodowała liczne straty zarówno wśród ludności, jak i gospodarki. Aktualnie szacuje się, że na odbudowę zniszczonego wojną kraju potrzebne będzie minimum 500 mld dolarów. Największe straty notowane są w obszarach przemysłu, infrastruktury i biznesu. Przed Ukrainą długi i kosztowny okres odbudowy, w którym z pewnością będzie potrzebować wsparcia. Ministerstwo Rozwoju i Technologii wraz z Polską Agencją Inwestycji i Handlu już teraz myśli o możliwościach udziału polskich przedsiębiorców w powojennej odbudowie Ukrainy i zaprasza ich do współpracy z biznesem na rzecz przygotowań do powojennej odbudowy Ukrainy.

 

🤝 Punktem wyjścia dla planowanych działań jest stworzenie bazy polskich przedsiębiorców chcących działać na rzecz odbudowującej się Ukrainy, a w kolejnym kroku przeprowadzenie konsultacji branżowych. Działania te pomogą wspólnie wypracować plan pomocy odpowiadający potrzebom ukraińskiej gospodarki.

 

Zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego podmioty, które:

 

  • są polskimi przedsiębiorstwami;
  • deklarują chęć uczestnictwa we współpracy z biznesem na rzecz przygotowań do powojennej odbudowy Ukrainy;
  • nie współpracują z rosyjskimi i białoruskimi podmiotami objętymi sankcjami;
  • spełniają kryteria zawarte w formularzu zgłoszeniowym.

Strona główna

 

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy