Zaproszenie KIG na wielobranżową misję handlową do Peru: 26 maja – 1 czerwca 2024 r. + udział w ICEFM2024

Data wydarzenia: 26/05/2024 - 01/06/2024

Szanowni Państwo,

 

w ramach Oficera Eksportu wałbrzyskiej Strefy informujemy, że w dniach 26 maja – 1 czerwca br. Krajowa Izba Gospodarcza we współpracy z Polsko-Latynoamerykańską Radą Biznesu oraz przy wsparciu Ambasady RP w Limie i Ambasady Peru w Warszawie, a także organizacjami okołobiznesowymi polskimi i peruwiańskimi organizuje wielobranżową misję handlową do Peru. Termin wizyty skorelowany jest z datą 22. Polsko-Peruwiańskiej Międzynarodowej Konferencji EKONOMIA – FINANSE – ZARZĄDZANIE (ICEFM2024), która odbędzie się w dniach 30 – 31 maja br. w Limie.

 

Program polskiej delegacji w Peru obejmuje następujące wydarzenia:

 

✈️🌎 Spotkania biznesowe oraz rozmowy indywidualne firm polskich i peruwiańskich przygotowane we współpracy z Izbą Handlowo-Przemysłową Limy,

🔓📚 Seminarium biznesowe nt. możliwości współpracy i prowadzenia działalności handlowej organizowane we współpracy z Placówką RP w Limie,

👔💼 Udział w Konferencji ICEFM oraz rozmowy bilateralne z uczestnikami wydarzenia.

Brak opisu obrazka

W zakresie obsługi logistycznej KIG zapewnia udział w spotkaniach oficjalnych, plenarnych oraz biznesowych, ubezpieczenie, informator o polskich uczestnikach misji, dane nt. prowadzenia działalności gospodarczej na rynku oraz inne materiały informacyjne służące celom promocyjnym. Zapewnia także rezerwację i wykup biletów lotniczych samolotem rejsowym na trasie: Warszawa – Lima – Warszawa, transport lokalny oraz hotel, pomoc logistyczno – merytoryczną na miejscu oraz program uzupełniający.

 

Uczestnicy są także zaproszeni do bezpłatnego udziału we wspomnianej polsko-peruwiańskiej Międzynarodowej Konferencji EKONOMIA – FINANSE – ZARZĄDZANIE (ICEFM2024) – wydarzenia upamiętniającego stulecie polsko-peruwiańskich stosunków dyplomatycznych. To prestiżowe spotkanie odbędzie się w historycznym i bogatym kulturowo mieście Lima w Peru. Konferencja odbędzie się pod patronatem Ambasady RP w Limie, Ambasady Peru w Warszawie, a organizowana jest przez Instytut Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk, Centrum PUCP Business School i Fundację Cognitione. Konferencja stwarza wiele możliwości dla wystawców i sponsorów; można zaprezentować własne rozwiązania biznesowe zostając wystawcą lub sponsorem ICEFM2024.

 

Szczegóły na stronie: https://icefmconference.eu/en/exibitors-and-sponsors.

 

Informacji nt. udziału w misji udzielają:

 

 

Zgłoszenia należy przesyłać na adres:

Brak opisu obrazka

Ze strony Strefy Eksportera WSSE gorąco zachęcamy polskie firmy do udziału w tej wielobranżowej misji handlowej. Misje KIG od lat cieszą się uznaną renomą, zapewniając wysoki poziom organizacyjny i merytoryczny. Również wybór Peru nie jest przypadkowy. Niezależnie od konferencji i obchodów 100-lecia stosunków dyplomatycznych, Peru jest ważnym partnerem gospodarczym Polski w regionie Ameryki Łacińskiej, jednak potencjał obu państw nadal nie jest w pełni wykorzystany. Istnieją perspektywy na wzrost eksportu przede wszystkim polskich maszyn rolniczych (w tym ciągników), maszyn drogowych, urządzeń dla przemysłu spożywczego, wyrobów stalowych, nawozów, sprzętu elektrycznego, sprzętu górniczego, polskich samolotów (w tym rolniczych), śmigłowców, zielonych technologii, szeroko rozumianego kolejnictwa oraz żywności przetworzonej.

 

Uprzejmie proszę o przekazywanie informacji o organizowanej przez KIG misji handlowej do komórek odpowiedzialnych w Państwa firmie za eksport.

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy