Zaproszenie na bezpłatne webinaria MRiT – „Akcelerator branżowy dla branży kosmetycznej i detergentowej” | 18-19 kwietnia 2024 r.

Data wydarzenia: 18/04/2024 - 19/04/2024 10:00 - 14:15

Szanowni Państwo,

 w ramach Strefy Eksportera WSSE informujemy, że Ministerstwo Rozwoju i Technologii w dniach 18 – 19 kwietnia br. w godz. 10.00 – 14.10 organizuje bezpłatny akcelerator branżowy dla branży kosmetycznej i detergentowej. Wydarzenie odbędzie się online.

 

Akcelerator branżowy jest projektem zwiększenia internacjonalizacji polskich firm. Jest organizowany cyklicznie dla przedsiębiorców z kolejnych branż. Adresatem akceleratora są firmy małe, średnie i duże, zarówno te które już prowadzą działalność eksportową, jak i te które dopiero zamierzają rozpocząć ekspansję za granicą.

Brak opisu obrazka

W trakcie dwudniowego seminarium przedsiębiorcy będą mogli zapoznać się z zakresem działań, jakie polska administracja publiczna podejmuje na rzecz polskich przedsiębiorców. W charakterze prelegentów wystąpią – oprócz pracowników MRiT – reprezentanci KUKE, KUKE Finance i BGK, którzy przedstawią finansowe i ubezpieczeniowe wsparcie polskich przedsiębiorców. Przedstawiciele PAIH i PARP zaprezentują swoją ofertę dla polskich eksporterów; nie zabraknie także prezentacji wsparcia NCBR. Tradycyjnie w akceleratorze przewiduje się wystąpienie przedstawiciela PFR TFI – instytucji zajmującej się wsparciem polskich inwestycji za granicą.

 Bliższe informacje o tym przedsięwzięciu, agendę wydarzenia, formularz rejestracyjny oraz kontakt do Pani Aleksandry Jaworskiej zajmującej się rejestracją zgłoszeń znajdą państwo pod linkiem: https://www.gov.pl/web/rozwoj-technologia/warsztaty-dla-firm-z-branzy-kosmetycznej-i-detergentowej.  W razie jakichkolwiek pytań proszę je kierować do Pani Aleksandry Jaworskiej.

Brak opisu obrazka

Ze strony Oficera Eksportu WSSE zachęcam gorąco do udziału w tym wydarzeniu i uprzejmie proszę o dystrybuowanie zaproszenia do Państwa działów w firmie zajmujących się ekspansją zagraniczną.

Materiały do pobrania:

Formularz Akcelerator Dla Branży Kosmetycznej I Detergentowej

Agenda_-_Akcelerator_dla_branży_kosmetycznej_i_detergentowej

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy

Skontaktuj się z nami
w sprawie oferty
Ikona koperty