Zaproszenie na warsztaty „Kaizen Lean Management”

Data wydarzenia: 31/01/2023 08:30 - 15:00

Strefa Warsztatów to cykl organizowanych szkoleń dla przedsiębiorców Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej zawsze w formule warsztatowej. Departament Obsługi Inwestora corocznie opracowuje zakres tematyczny poszczególnych warsztatów i na bieżąco przekazuje go przedsiębiorcom w zaproszeniach do uczestnictwa. Działania szkoleniowe opierają się na przeprowadzaniu w ciągu roku zaplanowanych warsztatów w wykonaniu uznanych firm szkoleniowych w strategicznych lokalizacjach województw, administracyjnie zarządzanych przez WSSE. Strefa Warsztatów to m.in. obszarach szkoleń z filozofii KAIZEN™ i narzędzi Lean Management, a także z tematów takich jak Training Within Industry (wdrożenia stanowiskowe), czy norm i certyfikatów zarządzania jakościowego ISO, niejednokrotnie implementowanych w Państwa przedsiębiorstwach.

Poniżej fotorelacja ze zorganizowanych warsztatów KAIZEN w dn. 31.01.2023 dla przedsiębiorców Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

 

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

 

 


Szanowni Państwo,

w związku z dużym zainteresowaniem firm naszej Strefy szkoleniami organizowanymi przez Wałbrzyską Specjalną Strefę Ekonomiczną „INVEST-PARK”, wspólnie z trenerami rozwoju zawodowego z KAIZEN™ INSTITUTE POLAND, chcielibyśmy zaprosić Państwa do naszej Strefy Warsztatów i pierwszego z cyklu warsztatowego szkolenia dotyczącego filozofii Kaizen i narzędzi Lean Management.

 

Warsztaty dla maksymalnie 60 osób, odbędą się w dniu 31 stycznia (wtorek) we Wrocławiu, w nowo powstałym obiekcie Q Hotel Plus na Bielanach Wrocławskich. Szkolenie dedykowane jest wyłącznie przedsiębiorcom WSSE i kierowane jest dla osób pracujących w działach produkcji, magazynowania oraz HR i administracji z poziomem wiedzy podstawowej oraz średniozaawansowanej.

Brak opisu obrazka

📘🌍 Ponad 30 lat temu Masaaki Imai wydał przełomową książkę „KAIZEN™: klucz do konkurencyjnego sukcesu Japonii”. Dzięki tej książce w świecie zachodnim wprowadzono termin KAIZEN™. Dzisiaj KAIZEN™ jest uznawany na całym świecie za ważny filar długoterminowej strategii konkurencyjnej organizacji. Od czasu wprowadzenia tego terminu, jako systematycznego podejścia do doskonalenia biznesu, firmy, które wdrażają KAIZEN™ nieustannie uzyskują lepsze wyniki.

 

💡📈 „KAIZEN™ oznacza poprawę. Co więcej, oznacza to ciągłe doskonalenie życia osobistego, życia społecznego i zawodowego. Stosowanie KAIZEN™ w miejscu pracy oznacza ciągłe doskonalenie z udziałem wszystkich – zarówno menedżerów, jak i pracowników.” – Masaaki Imai, założyciel Kaizen Institute.

Brak opisu obrazka

 

Termin i godziny warsztatów? – 31 stycznia 2023 r. w godzinach 9:00 – 15:00

O czym będziemy rozmawiać i nad czym będziemy pracować? – o filozofii Kaizen i narzędziach Lean Management.

Gdzie? – w Q Hotel Plus Bielany Wrocławskie, ul. Szwedzka 7, 55-040 Bielany Wrocławskie (sala warsztatowa D).

Dla kogo? – dla pracowników działu produkcyjnego, magazynowania oraz HR i administracji firm działających w wałbrzyskiej Strefie.

Jaki poziom wiedzy? – podstawowy oraz średniozaawansowany w podziale na grupy podczas części praktycznej warsztatów.

 

Pod koniec wydarzenia obędzie się lunch dla uczestników szkolenia, który nastąpi po wręczeniu certyfikatów udziału oraz krótkiej anonimowej ankiecie, badającej poziom satysfakcji z warsztatów.

Brak opisu obrazka

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, a ilość miejsc ograniczona. Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest zgłoszenie maksymalnie trzech osób z Państwa firmy z podaniem imion, nazwisk oraz stanowisk.

Organizator zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zamknięcia listy uczestników.

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 30.01.2023 r. na adres: p.cichon@invest-park.com.pl

Osoby, które się zarejestrują, otrzymają wiadomość potwierdzającą uczestnictwo w szkoleniu oraz szczegóły dotyczące agendy warsztatów.

 

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z p. Piotrem Cichoniem, t. +48 609 050 118.

 

#StrefaWarsztatów

#WorkshopZone

 

 

 

Kategorie wydarzenia: Brak kategorii

Partnerzy

Przejdź do formularza kontaktowego Ikona koperty