Zaproszenie na warsztaty TWI – 28 luty, siedziba WSSE „INVEST-PARK” Sp. z o.o.

Data wydarzenia: 28/02/2023 09:30 - 15:00

Szanowni Państwo,

wspólnie z doświadczoną firmą doradczo-szkoleniową LMCG | Lean Management Consulting Group, chcielibyśmy zaprosić Państwa do Strefy Warsztatów i drugiego z cyklu szkolenia w tym roku, dotyczącego rozwoju pracowników z wykorzystaniem metody TWI (Training Within Industry).

Warsztaty dla maksymalnie 60 osób, odbędą się w dniu 28 lutego (wtorek) w godz. 9:30 – 15:00 w siedzibie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, przy ul. Uczniowskiej 16 w Wałbrzychu.

Szkolenie dedykowane jest wyłącznie przedsiębiorcom WSSE i kierowane jest dla osób pracujących w działach produkcji, magazynowania oraz HR i administracji z poziomem wiedzy podstawowej oraz średniozaawansowanej.

Brak opisu obrazka

🌎🏭 TWI, czyli Training Within Industry to wywodzący się z USA oraz udoskonalony w Japonii program efektywnego wdrożenia pracownika na stanowisko pracy oraz doskonalenia metod pracy i umiejętności przełożonych. TWI przedstawia w jaki sposób skutecznie prowadzić komunikację podczas instruktażu z podwładnymi w miejscu pracy. Stosowanie TWI znacząco skraca czas szkolenia pracowników na stanowisku pracy, poprawia jakość produkowanych wyrobów i zwiększa satysfakcję pracowników z wykonywanej pracy.

 

💁‍♀️💡 Szkolenie pracownicze TWI prowadzone jest w formie warsztatowej, co pozwala na swobodną wymianę doświadczeń oraz dyskusje na temat stosowanych rozwiązań. Podczas warsztatów uczestnicy w teorii poznają zasady, jakimi powinni się kierować, by prawidłowo przeprowadzać wdrożenia pracowników do pracy, prowadzić instruktaże stanowiskowe, szkolenia wprowadzające pracowników do pracy.

 

Brak opisu obrazka

 

📌 Termin i godziny warsztatów? – 28 luty 2023 r. w godzinach 9:30 – 15:00.

📌 O czym będziemy rozmawiać i nad czym będziemy pracować? – o programie efektywnego wdrożenia pracownika na stanowisko pracy oraz doskonalenia metod pracy i umiejętności przełożonych.

📌 Gdzie? – w siedzibie WSSE „INVEST-PARK”, ul. Uczniowska 16, 58-306 Wałbrzych (sala konferencyjna na parterze).

📌 Dla kogo? – dla pracowników działu produkcyjnego, magazynowania oraz HR i administracji firm działających w wałbrzyskiej Strefie.

📌 Jaki poziom wiedzy? – podstawowy oraz średniozaawansowany w podziale na grupy.

 

Pod koniec wydarzenia obędzie się lunch dla uczestników szkolenia, który nastąpi po wręczeniu certyfikatów udziału oraz krótkiej anonimowej ankiecie, badającej poziom satysfakcji z warsztatów.

 

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, a ilość miejsc ograniczona. Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest zgłoszenie maksymalnie trzech osób z Państwa firmy z podaniem imion, nazwisk oraz stanowisk.

Organizator zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zamknięcia listy uczestników.

 

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 27.02.2023 r. na adres: p.cichon@invest-park.com.pl

Osoby, które się zarejestrują, otrzymają wiadomość potwierdzającą uczestnictwo w szkoleniu oraz szczegóły dotyczące agendy warsztatów.

 

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z p. Piotrem Cichoniem, t. +48 609 050 118.

 

#StrefaWarsztatów

#WorkshopZone

 

Kategorie wydarzenia: Brak kategorii

Partnerzy

Przejdź do formularza kontaktowego Ikona koperty