Zaproszenie na webinarium – WSSE i KPMG – WAKACYJNA AKADEMIA POLSKIEGO ŁADU Z KPMG – Pozostałe zmiany – niewielkie ale czy nieważne

Data wydarzenia: 31/08/2022 10:00 - 12:00

Szanowni Państwo,

 

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wspólnie z KPMG zaprasza na bezpłatne webinarium: Pozostałe zmiany – niewielkie ale czy nieważne, które odbędzie się 31 sierpnia br. o godzinie 10:00.

To już czwarte spotkanie w ramach cyklu WAKACYJNA AKADEMIA POLSKIEGO ŁADU Z KPMG. Zapraszamy!!!

 

Agenda:
1. Ceny transferowe w transakcjach z rajami podatkowymi
2. Zmiany w VAT (Grupa VAT, KSeF, Pakiet SLIM VAT 3, VAT przy usługach finansowych)
3. Zmiany w zakresie regulacji dotyczących tzw. Estońskiego CIT-u
4. Polski Ład a restrukturyzacje spółek kapitałowych (podziały, połączenia, przekształcenia, wymiany udziałów)
5. Zmiany w KKS oraz KAS
6. Ulgi podatkowe (m.in. Polska Strefa Inwestycji, ulga na robotyzację, ulga na prototyp, ulga na innowacyjnych pracowników

 

Spotkanie poprowadzą dla Państwa:

Justyna Biok-Baldy – Manager w dziale doradztwa podatkowego w KPMG w Polsce, Doradca Podatkowy

Justyna z KPMG jest związana od 2010 roku, ma kilkunastoletnie doświadczenie w doradztwie podatkowym. Specjalizuje się przede wszystkim w prowadzeniu spraw podatkowych oraz weryfikacji rozliczeń podatkowych na gruncie podatku dochodowego od osób prawnych i podatku od towarów i usług dla dużych grup kapitałowych. W swojej codziennej pracy, w ramach bieżącego doradztwa podatkowego oferuje kompleksowe wsparcie zarówno podmiotów krajowych, jak i zagranicznych. Pracuje w języku angielskim, niemieckim i polskim. Ponadto Justyna z powodzeniem reprezentuje swoich klientów przed organami podatkowymi i sądami administracyjnymi. Jest współautorką publikacji książkowej „VAT w Gminach” wyd. Wolters Kluwer oraz autorką wielu artykułów w zakresie tematyki podatkowej m.in. Prawo do zwrotu podatku VAT w przypadku inwestycji realizowanych z funduszy zwrotnych (Wolters Kluwer).

Mateusz Mądry – Supervisor w dziale doradztwa podatkowego w KPMG w Polsce, Radca Prawny

Mateusz dołączył do zespołu KPMG w 2015 roku, ma doświadczenie w realizacji projektów dla podmiotów krajowych oraz zagranicznych w zakresie podatków bezpośrednich i pośrednich, jak również zajmuje się obsługą klientów w zakresie prawa spółek handlowych, prawa cywilnego oraz prawa karnego skarbowego. W KPMG zaangażowany jest w projekty obejmujące bieżące doradztwo podatkowe, przeglądy podatkowe, a także projekty, w ramach których klienci uzyskują wsparcie w zakresie postępowań toczących się przed organami podatkowymi oraz sądami administracyjnymi.

Justyna Maszczyk – Senior Consultant w dziale doradztwa podatkowego w KPMG w Polsce

Justyna z KPMG jest związana od 2019 roku. Odpowiada za wsparcie w obszarze cen transferowych. Posiada doświadczenie w realizacji projektów o charakterze Compliance głównie na gruncie podatku od towarów i usług. W KPMG zaangażowana jest w projekty obejmujące bieżące doradztwo podatkowe, przeglądy podatkowe w obszarze podatku dochodowego od osób prawnych i podatku od towarów i usług.

 

Zarejestruj się klikając w grafikę:

Brak opisu obrazka

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy