Zaproszenie na webinarium – WSSE i TLA – Espresso Podatkowo-Prawne z TLA. KSeF – czy Twoje przedsiębiorstwo jest już gotowe na nowy system fakturowania?

Data wydarzenia: 28/09/2022 10:00 - 11:30

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wspólnie z Kancelarią TLA zaprasza na bezpłatne webinarium: KSeF – czy Twoje przedsiębiorstwo jest już gotowe na nowy system fakturowania?, które odbędzie się 28 września br. o godzinie 10:00.

Będzie to drugie spotkanie w ramach cyklu Espresso Podatkowo – Prawne z TLA. Zapraszamy!!!

Agenda:

  1. Status prawny – charakterystyka
  2. Faktura ustrukturyzowana – czym jest schemat faktury FA_VAT, co zawiera, jakich faktur nie można wystawiać?
  3. Proces wystawiania i wysyłki faktur – uznanie za faktury za wystawioną i odebraną
  4. KSeF – system działania i sposoby autoryzacji
  5. Potencjalne korzyści wynikające z używania KSeF
  6. Problemy i pojawiające się pytania
  7. Przygotowanie do wdrożenia KSeF
  8. Q&A

Spotkanie poprowadzą dla Państwa:

Krzysztof KoniewskiPartner w Kancelarii TLA

licencjonowany doradca podatkowy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym zdobytym w takich firmach jak Roedl & Partner, PwC, Deloitte. Pełniąc funkcje menedżerskie był odpowiedzialny za zespół German Desk, ukierunkowany na obsługę klientów niemieckojęzycznych. Rozwijając specjalizację w zakresie podatków pośrednich, skutecznie i z wieloma sukcesami doradzał klientom również w zakresie podatków dochodowych. Krzysztof na konto swoich osiągnięć zawodowych może zapisać w szczególności bardzo wysoką skuteczność w sporach z organami podatkowymi oraz wdrożenie u klientów wielu rozwiązań istotnie poprawiających strukturę rozliczeń podatkowych.

Magdalena Jastrowicz-Sury – Doradca podatkowy

Menadżer skupiający się na projektach związanych z VAT, podatkiem od nieruchomości. W swojej karierze zajmuje się sprawami dot. m.in. rozliczeń międzynarodowych transakcji towarowych, VAT Compliance, obsługi podatkowej e-commerce, rozliczeń podatkowych spółek, ale także stowarzyszeń, spółdzielni i jednostek samorządu terytorialnego. Wspiera także klientów w zakresie spraw celnych i akcyzowych. Magdalena jest współautorką publikacji: „Wpływ centralizacji rozliczeń VAT na funkcjonowanie JST – Vademecum sekretarza jednostki samorządu terytorialnego” pod red. Ryszard Adam Grytner (2018), aktywnie publikuje artykuły na łamach prawo.pl. Związana z Kancelarią TLA od 2012 r. Od 2018 roku posiada tytuł doradcy podatkowego. Absolwentka administracji oraz prawa na Uniwersytecie Wrocławskim, skończyła również kurs kandydatów na księgowego.

 Zarejestruj się klikając w grafikę:

Brak opisu obrazka

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy