Zaproszenie na webinarium_ Case Study podatki a odpady” 15.03.23.

Data wydarzenia: 15/03/2023 10:00 - 12:00

Szanowni Państwo,

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wspólnie z Kancelarią SDZLegal Schindhelm  zaprasza na bezpłatne webinarium: 

 

„ Case study podatki a odpady ”

15 marca 2023 r. od 10:00 do 12:00.

 

Zagadnienia podatkowe są obecne w prowadzeniu biznesu. Dotyczą wielu aspektów działalności, także tego związanego z zagospodarowaniem odpadów. Nie wszystkie odpowiedzi na pojawiające się pytania można znaleźć wprost w przepisach. Proponujemy przyjrzenie się indywidualnym przypadkom innych podatników, aby wyciągnąć z nich wnioski dla siebie.

 

W trakcie spotkania omówimy dla Państwa dwa główne tematy analizy:

Agenda spotkania:

  1. nieodpłatne przekazanie odpadów a VAT;
  2. sprzedaż odpadów a CIT w SSE.

 

Spotkanie poprowadzi dla Państwa:

Anna Derdak

Radca prawny i doradca podatkowy. Od kilkunastu lat doradza podmiotom polskim i zagranicznym, głównie w zakresie podatku od towarów i usług oraz podatków dochodowych. Zajmuje się kwestiami ustanawiania obecności i wyboru najkorzystniejszego modelu biznesowego. Ma doświadczenie w realizacji projektów due diligence, zarówno związanych z procesami fuzji lub przejęć, jak i mających na celu ograniczanie ryzyka podatkowego w prowadzonej działalności. Wspiera klientów w sferze compliance, co wiąże się z tworzeniem i wdrażaniem odpowiednich procedur oraz szkoleniem personelu. Zajmuje się także kwestiami prawnymi związanymi z white collar crime w zakresie przestępstw skarbowych. Interesuje się wykorzystaniem legal tech w doradztwie prawnym, wdrażając nowe rozwiązania w codziennej pracy. Naukowo zgłębia temat obowiązków informacyjnych podatników, w tym digitalizacji obszaru sprawozdawczości oraz analizy danych.

E-mail:

 

ZAREJESTRUJ SIĘ KLIKAJĄC W GRAFIKĘ:

Brak opisu obrazka

Kategorie wydarzenia: Brak kategorii

Partnerzy