Zaproszenie – Podatek od przerzuconych dochodów – webinar

Data wydarzenia: 09/01/2024 10:00 - 11:30

Szanowni Państwo,

 

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wspólnie z Kancelarią TLA Tax & Legal  zaprasza na webinarium Podatek od przerzuconych dochodów, które odbędzie się 9 stycznia 2024 r. w godzinach 10:00 – 11:30.

 

AGENDA

  • Jakie koszty uznamy za przerzucone dochody?
  • Warunki po stronie podmiotu powiązanego.
  • Jak przeprowadzić proces weryfikacji?
  • Porównanie 2022 r. /2023 r.

 

Spotkanie poprowadzą dla Państwa:

Szymon Jordan

wykonując zawód doradcy podatkowego miał okazję realizować zróżnicowane projekty w obszarach compliance, due diligence oraz litigation. Posiada również wieloletnie doświadczenie w obsłudze klientów funkcjonujących w międzynarodowych grupach kapitałowych realizując szereg projektów z zakresu cen transferowych, w tym sporządzania dokumentacji lokalnych i grupowych, określenia polityki cen transferowych, sporządzania analiz porównawczych, oceny skutków podatkowych restrukturyzacji działalności. Jest entuzjastą wykorzystywania nowych technologii w obszarze doradztwa podatkowego, a szczególne miejsce wśród zainteresowań zawodowych zajmuje doradztwo na rzecz podmiotów rozwijających

i wdrażających nowe technologie i innowacje.

Wiktoria Wsolak

Absolwentka studiów ekonomii na Uniwersytecie Wrocławskim. Co roku nagradzana Stypendium Rektora dla najlepszych studentów za wyróżniające się wyniki w nauce.

Aktywnie uczestniczy w projektach z zakresu CIT, zajmując się w szczególności cenami transferowymi i podatkiem u źródła.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ KLIKAJĄC W GRAFIKĘ:

Brak opisu obrazka

LINK DO REJESTRACJI:

https://wsseinvestpark.clickmeeting.com/podatek-od-przerzuconych-dochodow/register?_gl=1*a45pab*_ga*MTEyMjY3OTI5MC4xNjk1Mjg4NDU1*_ga_K7H94QHX99*MTcwMzY3NzIzNS4xODYuMS4xNzAzNjc5MDE2LjU3LjAuMA

Kategorie wydarzenia: Brak kategorii

Partnerzy