Zaproszenie PPCC: Misja Biznesowa do Portugalii

Data wydarzenia: 24/10/2022 - 28/10/2022 00:00

Brak opisu obrazka

 

Zaproszenie PPCC: Misja Biznesowa do Portugalii

24-28 października 2022 (Lizbona)

Szanowni Państwo,

W imieniu Polsko-Portugalskiej Izby Gospodarczej, mamy przyjemność przedstawić Państwu wielosektorową Misję Biznesową do Portugalii (Lizbona) oraz zaprosić Państwa firmę do udziału w tym wydarzeniu.

Misja Biznesowa do Portugalii będzie miała miejsce w terminie 24-28 października 2022 roku. Organizowana jest wspólnie przez Polsko-Portugalską Izbę Gospodarczą (PPCC) oraz Câmara de Comércio e Indústria Portuguesa (CCIP) – największą izbę gospodarczą w Portugalii. To doskonała okazja, aby znaleźć potencjalnych partnerów w Portugalii oraz bezpośrednio ocenić możliwości biznesowe na tamtejszym rynku.

Misja będzie bardzo mocno skoncentrowana na indywidualnych spotkaniach b2b z potencjalnymi portugalskimi partnerami, w ich siedzibach, zgodnie z profilem zadanym przez każdego z polskich uczestników.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą Misji Biznesowej.

Wszystkie zainteresowane firmy zapraszamy do wypełnienia formularza rejestracyjnego, niezobowiązującego do wzięcia udziału w Misji.

Organizatorzy skontaktują się z wszystkimi firmami, które wyrażą wstępne zainteresowanie Misją poprzez wypełnienie formularza online zawartego w ofercie.

Termin finalnych zgłoszeń 5 września 2022, aby umożliwić ponad miesiąc na prace nad umawianiem spotkań.

REJESTRACJA

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy

Przejdź do formularza kontaktowego Ikona koperty