Zaproszenie – Rafał Kania o prawie pracy. Coraz starsi pracownicy. Nowe wyzwania na rynku pracy. – webinar

Data wydarzenia: 06/02/2024 10:00 - 11:30

Szanowni Państwo,

 

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wspólnie z Kancelarią Sendero Tax & Legal  zaprasza na webinarium Coraz starsi pracownicy. Nowe wyzwania na rynku pracy, które odbędzie się 6 lutego 2024 r. w godzinach 10:00 – 11:30.

 

OPIS WEBINARU

Polskie społeczeństwo starzeje się – to już nie tylko obawy ekspertów, ale fakt potwierdzony danymi statystycznymi. Konsekwencje tego zjawiska obejmują wiele obszarów, a jednym z ważniejszych jest rynek pracy. Jak pracodawcy mogą się przygotować na zatrudnianie osób starszych i dlaczego może się to opłacać – o tym porozmawiamy z Państwem na webinarze.

Gościem spotkania będzie lekarz geriatra. Wraz z prowadzącym omówi ona kwestie ważne dla pracodawców, które są związane z zatrudnieniem osób starszych.

 

AGENDA

  1. Trochę o demografii.
  2. Co i kiedy nas czeka?
  3. Fizjologia starzenia u pracowników.
  4. Na co pracodawcy powinni się przygotować?
  5. Dlaczego doświadczeni starsi pracownicy są cenni?
  6. Strategia profilaktyki – to się opłaci.
  7. Podsumowanie.

 

Spotkanie poprowadzą dla Państwa:

Rafał Kania

radca prawny, wspólnik kancelarii Sendero

Wspólnik w Sendero Tax & Legal odpowiedzialny za praktykę prawa pracy, własności intelektualnej i danych osobowych. Od blisko 25 lat zajmuje się prawem pracy, wspierając polskich pracodawców, głównie tych o zagranicznej proweniencji. Ekspert między innymi od związków zawodowych (z perspektyw pracodawców), a także działalności socjalnej pracodawcy i BHP, w tym chorób zawodowych

Magdalena Pleśniak

lekarz internista, geriatra

z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem. Ukończyła studia medyczne na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Specjalizacje lekarskie zdobyła w szpitalu im. T. Marciniaka we Wrocławiu oraz szpitalu „Mikulicz” w Świebodzicach. Obecnie prowadzi Poradnię Geriatryczną oraz Hospicjum Domowe w Świdnicy, gdzie w najbliższym czasie planuje zorganizować Centrum Zdrowia dla Seniorów.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ KLIKAJĄC W GRAFIKĘ:

Brak opisu obrazka

LINK DO REJESTRACJI:

https://wsseinvestpark.clickmeeting.com/rafal-kania-o-prawie-pracy-coraz-starsi-pracownicy-nowe-wyzwania-na-rynku-pracy-/register?_gl=1*vtdfv5*_ga*MTEyMjY3OTI5MC4xNjk1Mjg4NDU1*_ga_K7H94QHX99*MTcwNTkyNTUwNC4yMjEuMS4xNzA1OTI1NTA1LjU5LjAuMA

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy