Zaproszenie – Resilience in Motion: Wzmacnianie łańcuchów dostaw w sektorze Automotive – webinar

Data wydarzenia: 21/09/2023 10:00 - 12:00

Szanowni Państwo,

 

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wspólnie z Okaeri i DSV – Global Transport and Logistics  zaprasza na webinarium:

„Resilience in Motion: Wzmacnianie łańcuchów dostaw w sektorze Automotive”,

który odbędzie się 21 września 2023 r. w godzinach 10:00 – 12:00.

 

W świetle coraz liczniejszych kryzysów – geopolitycznych, na rynkach paliw, surowców, pracy, po kongestie w portach – zapewnienie stabilności łańcuchów dostaw jest dziś kluczowym wyzwaniem dla biznesu. Webinar jest poświęcony dokładnie temu, jak skutecznie wzmacniać łańcuchy logistyczne i na ich podstawie budować przewagę konkurencyjną przedsiębiorstwa.

 

Spotkanie poprowadzą dla Państwa:

Piotr Wojtkowski, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w DSV Solutions

Z sektorem TSL związany od 20 lat Swoje doświadczenie zdobywał u międzynarodowych operatorów logistycznych. W 2011 roku dołączył do DSV – Global Transport and Logistics, jednego z największych podmiotów na rynku usług logistycznych na świecie. Specjalizuje się w rozwiązaniach logistycznych w zakresie magazynowania i logistyki kontraktowej. Prywatnie miłośnik aktywnego spędzania wolnego czasu z rodziną..

Zbigniew Budzynowski, Starszy kierownik ds. klientów strategicznych, DSV Road

Absolwent kierunku Zarządzanie i Marketing na Uniwersytecie Śląskim. Od ponad 15 lat związany z sektorem TSL. Swoje doświadczenie zdobywał m.in. w GEFCO Polska i Grupie Raben. Od 2015 roku związany jest z DSV – Global Transport and Logistics, jednym z największych podmiotów na rynku usług logistycznych na świecie. Specjalizuje się w budowie, realizacji i implementacji kompleksowych rozwiązań logistycznych w zakresie transportu drogowego dla sektora automotive. Prywatnie pasjonat motoryzacji i sportu.

Domenico Congiu, Regionalny kierownik sprzedaży w DSV Air&Sea

Absolwent kierunku stosunki międzynarodowe ze specjalizacją w handlu zagranicznym na Akademii Andrzeja Frycza-Modrzewskiego w Krakowie. Swoją karierę w branży TSL rozpoczął ponad 13 lat temu. W przeszłości był związany z działami sprzedaży takich firm jak TNT Express, Damco (Grupa Maersk)
i Panalpina. Do zespołu DSV dołączył w 2020 roku, obejmując stanowisko Regionalnego Kierownika Sprzedaży. Specjalizuje się w budowie, realizacji i implementacji kompleksowych rozwiązań logistycznych w zakresie spedycji morskiej i lotniczej. Prywatnie pasjonat tworzenia konstrukcji z Lego i sportu.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ KLIKAJĄC W GRAFIKĘ:

Brak opisu obrazka

Kategorie wydarzenia: Brak kategorii

Partnerzy