Zaproszenie – „Skuteczne Strategie i Praktyczne Sposoby – pracownik na wiele lat” – spotkanie stacjonarne

Data wydarzenia: 22/11/2023 09:30 - 14:15

Szanowni Państwo,

 

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wraz z firmą Antal ma przyjemność zaprosić na spotkanie stacjonarne, którego tematem będzie .

Odejście wartościowego pracownika to ogromna strata. Dlatego każdy, od kadr po dyrektora, powinien wiedzieć jak zatrzymać pracownika w organizacji.

Ekspertki firmy Antal podzielą się wskazówkami, które pomogą Wam w efektywnym motywowaniu, angażowaniu i zatrzymywaniu pracowników.

Przyjrzymy się praktycznym przykładom, które ilustrują skuteczne podejścia w tej dziedzinie.

Przed Państwem

  • Prezentacje ekspertów w dziedzinie motywacji i zatrzymywania pracowników.
  • Dyskusje grupowe i sesje interaktywne
  • Praktyczne case study z różnych branż
  • Okazja do wymiany doświadczeń

 

Agenda spotkania:

  1. Motywuj… Benefity, empatia, komunikacja – co wybrać i dla kogo?
  2. Angażuj… Prawdy i mity, co tak na prawdę motywuje pracownika? 
  3. Zatrzymuj!!! Co skłania pracowników do zmiany pracy?

 

Spotkanie odbędzie się 22 listopada 2023 r., w godzinach 9:30 – 14:15.

Miejsce spotkania: WSSE „INVEST-PARK” sp. z o. o., ul. Uczniowska 16, Wałbrzych, sala na parterze.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc proszę o zaparkowanie auta parkingu, pod Urzędem Skarbowym, przy ul. Uczniowskiej 21.

 

Zapewniamy dobrą kawę a na zakończenie szkolenia pyszny lunch😊

 

Spotkanie poprowadzą dla Państwa:

Katarzyna Sławińska, Team Manager dywizji Engineering, Logistics & Operations

Specjalizuje się w rekrutacjach na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz stanowiska z obszaru executive, w szeroko rozumianym sektorze przemysłowym i logistyce. Pracuje z największymi międzynarodowymi firmami z branży Automotive, FMCG i pokrewnych. Posiada prawie 10-letnie doświadczenie w pracy w firmach produkcyjnych na stanowiskach managerskich. Profesjonalny udział w rekrutacjach rozpoczęła z początkiem 2019. Dzięki wiedzy i doświadczeniu branżowemu, osiągnęła wiele sukcesów, realizując procesy na szczeblu specjalistycznym, managerskim i dyrektorskim z obszaru: szeroko pojętej produkcji, R&D, utrzymania ruchu, logistyki, supply chain czy jakości. Posiada doświadczenie w prowadzeniu projektów Greenfield, Brownfield, oraz realizacji usług outplacement. Zrekrutowała i z sukcesem zarządza zespołem dywizyjnym, wspierającym rynek pracy na Dolnym Śląsku.

 

Agnieszka Winiarz, Konsultant dywizji Finance & Accountancy

Od ponad 15 lat współpracuje z największymi firmami na polskim rynku jako doradca. Na co dzień zajmuję się rekrutacjami z obszaru finansów i regularnie prowadzę projekty na role specjalistyczne i eksperckie dla klientów polskich jak i zagranicznych z branży m. in. produkcyjnej, usługowej, handlowej, FinTech, IT czy healthcare. W przeszłości bankowej kontakt z Klientem Biznesowym pozwolił mi rozwinąć się na wielu poziomach. Doświadczenie w dotychczasowej pracy nauczyło odważnie podchodzić do trudnych zadań, dzięki czemu reaguje na potrzebę klienta i kreatywnie poszukuje osób które wzmocnią jego biznes.

 

Alicja Sołtys, Konsultant dywizji Engineering, Logistics & Operations

Absolwentka Psychologii. W Antal zajmuje się rekrutacją oraz prowadzeniem szkoleń wewnętrznych – głównie warsztatów z umiejętności interpersonalnych.  Poszukując kandydatów, koncentruje się przede wszystkim na pogłębionym wywiadzie kompetencyjnym, badaniu motywacji kandydata oraz budowaniu relacji z kandydatem opartej na zaufaniu i szczerości. Realizuje procesy rekrutacyjne na stanowiska z obszaru produkcji, inżynierii procesowej, planowania produkcji oraz R&D. Rekrutowała głównie dla branży motoryzacyjnej, ale także tworzyw sztucznych i FMCG. Ma na swoim koncie sukcesy w rekrutacji na stanowiska specjalistyczne (inżynierskie), ale także pracowników fizycznych. Zajmuje się rekrutacją dla dużych, globalnych korporacji, projektów Greenfield, ale także mniejszych firm produkcyjnych.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ KLIKAJĄC W GRAFIKĘ:

Brak opisu obrazka

LINK DO REJESTRACJI:

https://forms.gle/w4goSSvpZ3DvVvBf7

 

Liczba miejsc ograniczona!!! Konieczna rejestracja!!!

Zgłoszenia przyjmujemy do 17 listopada 2023, do godziny 15:00.

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy

Skontaktuj się z nami
w sprawie oferty
Ikona koperty