Zaproszenie WSSE i EIT-Food CLC North-East Sp. z o.o. Bez innowacji nie ma racji.

Data wydarzenia: 07/12/2022 10:00 - 12:00

Szanowni Państwo,

 

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wraz z EIT-Food CLC North-East Sp. z o.o. ma przyjemność zaprosić na webinar pt. Bez innowacji nie ma racji. Nowe obszary wzmacniania konkurencyjności przemysłu rolno-spożywczego

który odbędzie się 7 grudnia 2022 r. o godzinie 10:00.

 

Dla kogo?

  • menedżerów ds. rozwoju biznesu, corporate strategy
  • dyrektorów ds. innowacji, kierownicy B+R
  • liderów ds. współpracy i partnerstwa ze startupami
  • osób zajmujących się dofinansowaniem inwestycji i działalności B+R

 

Czego się dowiesz?

  • Gdzie powstają nowe pomysły wokół przemysłu spożywczego. W których dziedzinach oferta dostępności startupów jest największa i dlaczego. Jak można to wykorzystać do współpracy w przemyśle, inwestycjach, kreowania nowych strumieni przychodów?
  • Jak działają programy wsparcia biznesu EIT-Food w przemyśle rolno-spożywczym. Jak możesz z nich skorzystać przyspieszając adopcję innowacji w swoim łańcuchu dostaw. Dowiesz się więcej o schematach: Test Farms, Sales Booster, Challenge Labs, Seedbed, Food Accellerator Network, Rising Food Starts, Team up oraz New Agventures.
  • Jeśli Twoja organizacja ma pomysł na usprawnienie całego łańcucha i wie co trzeba zrobić, by poprawić funkcjonowanie branży, segmentu czy konkretnej grupy produktów, dowiesz się, jak to zrealizować w ramach Open Innovation Call we współpracy z EIT-Food. Dowiesz się jak dołączyć do czołowych inicjatyw w obszarach tokenizacji przemysłu, zarządzania śladem węglowym, regeneratywnym podejściem do zasobów glebowych w Twoim łańcuchu… i więcej.

 

 

Spotkanie poprowadzą dla Państwa:

Ewa Karólewska

Wieloletnie doświadczenie w rozwoju biznesu i zarządzaniu partnerstwami na styku sektora prywatnego z sektorem publicznym. Ostatnie lata spędziła w Dubaju zajmując się wparciem transformacji przemysłu w kierunku bardziej odpowiedzialnych i zrównoważonych praktyk. Wcześniej współprowadziła liczne projekty mające na celu m.in. wsparcie sektora VC i PE w Polsce za pomocą funduszu funduszy. @EIT-Food jest Kierownikiem Projektów w obszarze zrównoważonych systemów produkcji żywności oraz ekonomii cyrkularną i wsparcia startupów.

Sebastian Balcerak

Menedżer w zespole Business Creation EIT-Food. Specjalista w obszarze zachęt inwestycyjnych w branży rolno-spożywczej. Wcześniej regionalny lider ds. dofinansowania inwestycji w Cargill. Wieloletni doradca w międzynarodowych projektach rozwojowych w sektorze agfood na Bałkanach, Bliskim Wschodzie, czy regionie Kaukazu.

@EIT-Food odpowiada za portfolio wsparcia internacjonalizacji startupów i nowych wdrożeń innowacji do przemysłu spożywczego.

 

 

Zarejestruj się klikając w grafikę:

Brak opisu obrazka

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy