Zaproszenie WSSE i PCS|LITTLER. JESIENNA AKADEMIA PRAWA PRACY Z PCS|LITTLER. Ochrona sygnalistów – „nowe” obowiązki pracodawców?

Data wydarzenia: 05/12/2022 10:00 - 12:00

Szanowni Państwo,

 

Przepisy ustawy o ochronie sygnalistów wciąż nie weszły w życie. Czy to oznacza, że aktualnie sygnalista nie podlega ochronie? Czy po zmianach w prawie czeka nas rewolucja?

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wraz z PCS Paruch Chruściel Schiffter Stępień Kanclerz | Littler ma przyjemność zaprosić na kolejne spotkanie w ramach Jesiennej Akademii Prawa Pracy z PCS | Littler pt. Ochrona sygnalistów – „nowe” obowiązki pracodawców?, które odbędzie się 5 grudnia 2022 r. o godzinie 10:00.

 

W trakcie spotkania powiemy:

  1. Jaki status ma obecnie sygnalista w firmie?
  2. Obowiązki pracodawcy wobec sygnalisty przed zmianą przepisów?
  3. Postępowanie wyjaśniające – kiedy można a kiedy trzeba prowadzić?
  4. Czy po zmianach w prawie czeka nas rewolucja?
  5. Procedury i kanały zgłoszeń – zmieniać czy wdrażać nowe?

 

 

Spotkanie poprowadzi dla Państwa:

Karolina Kanclerz – radca prawny, partner w PCS Paruch Chruściel Schiffter Stępień Kanclerz | Littler

Zarządzająca biurem we Wrocławiu, wybitna specjalistka w obszarze prawa pracy, która doskonale zna oraz rozumie specyfikę firm funkcjonujących w regionie. Posiada bogate doświadczenie w stałej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, łącząc interdyscyplinarne doświadczenie z biznesowym podejściem do prowadzonych spraw. Doradza w sprawach kompleksowego wsparcia działów HR, w tym dot. restrukturyzacji, zatrudniania i zwolnień wyższej kadry menadżerskiej. Jako certyfikowany Compliance Officer i szefowa praktyki compliance kancelarii monitoruje i zarządza politykami zgodności, minimalizując ryzyka klientów w tym zakresie. Wykorzystując kilkunastoletnie doświadczenie procesowe zręcznie prowadzi klientów w trakcie postępowań wyjaśniających na tle mobbingu i dyskryminacji. Swoją wiedzą dzieli się wykładając na studiach MBA oraz w trakcie prelekcji na konferencjach i szkoleniach. O skomplikowanych kwestiach prawnych potrafi mówić prosto i z pasją, dlatego często zapraszana jest do mainstramowych mediów, a jej komentarze i artykuły regularnie są publikowane w prasie.

 

Zarejestruj się klikając w grafikę:

Brak opisu obrazka

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy