Zaproszenie WSSE i PCS|LITTLER. JESIENNA AKADEMIA PRAWA PRACY Z PCS|LITTLER. Praca zdalna – kiedy i na jakich zasadach pracownicy mogą pracować zdalnie według nowych przepisów

Data wydarzenia: 25/10/2022 10:00 - 12:00

Szanowni Państwo,
aktualnie w Sejmie procedowane są przepisy, które będą regulować zasady pracy zdalnej przez pracowników. Ich uchwalenie nastąpi już niebawem. Aby przybliżyć Państwu nowe zasady Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wraz z PCS Paruch Chruściel Schiffter Stępień Kanclerz | Littler ma przyjemność zaprosić na kolejne spotkanie w ramach Jesiennej Akademii Prawa Pracy z PCS | Littler pt. „Praca zdalna – kiedy i na jakich zasadach pracownicy mogą pracować zdalnie według nowych przepisów”, które odbędzie się 25 października 2022 r. o godzinie 10:00.

Agenda:

Na spotkaniu m.in.:
1. Omówimy najważniejsze zasady pracy zdalnej,
2. Podpowiemy jakie nowe dokumenty trzeba będzie przygotować

Odpowiemy również na najczęściej pojawiające się pytania m.in.
3. Czy możemy nie wdrażać pracy zdalnej w firmie?
4. Czy aktualne umowy o telepracę trzeba będzie zmienić?
5. Obowiązek zwrotu kosztów pracy zdalnej – jak go uprościć?

Spotkanie poprowadzą dla Państwa:

Karolina Kanclerz – radca prawny, partner w PCS Paruch Chruściel Schiffter Stępień Kanclerz | Littler

Zarządzająca biurem we Wrocławiu, wybitna specjalistka w obszarze prawa pracy, która doskonale zna oraz rozumie specyfikę firm funkcjonujących w regionie. Posiada bogate doświadczenie w stałej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, łącząc interdyscyplinarne doświadczenie z biznesowym podejściem do prowadzonych spraw. Doradza w sprawach kompleksowego wsparcia działów HR, w tym dot. restrukturyzacji, zatrudniania i zwolnień wyższej kadry menadżerskiej. Jako certyfikowany Compliance Officer i szefowa praktyki compliance kancelarii monitoruje i zarządza politykami zgodności, minimalizując ryzyka klientów w tym zakresie. Wykorzystując kilkunastoletnie doświadczenie procesowe zręcznie prowadzi klientów w trakcie postępowań wyjaśniających na tle mobbingu i dyskryminacji. Swoją wiedzą dzieli się wykładając na studiach MBA oraz w trakcie prelekcji na konferencjach i szkoleniach. O skomplikowanych kwestiach prawnych potrafi mówić prosto i z pasją, dlatego często zapraszana jest do mainstramowych mediów, a jej komentarze i artykuły regularnie są publikowane w prasie.

Sławomir Paruch – radca prawny, partner w PCS Paruch Chruściel Schiffter Stępień Kanclerz | Littler

Od blisko 25 lat doradza przedsiębiorcom w sprawach HR. Jest jednym z najwybitniejszych ekspertów prawa pracy w Polsce, w tym specjalistą w zakresie sporów sądowych, sporów zbiorowych, restrukturyzacji przedsiębiorstw oraz zwolnień grupowych i indywidualnych. Specjalizuje się w sprawach dot. związków zawodowych oraz dot. mobbingu, dyskryminacji, godzin nadliczbowych oraz umów o zakazie konkurencji. Jest ekspertem w zakresie zasad wynagradzania oraz premiowania pracowników.

Zarejestruj się klikając w grafikę:

Brak opisu obrazka

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy