Zaproszenie WSSE, J. Dauman Finance, Global24, CASH BACK POLSKA. Jak wygrać Brexit?

Data wydarzenia: 18/01/2023 10:00 - 12:00

Szanowni Państwo,

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wraz z J. Dauman Finance, Global24 oraz CASH BACK POLSKA ma przyjemność zaprosić na webinar pt. Jak wygrać Brexit? który odbędzie się 18 stycznia 2023 r. o godzinie 10:00 (przewidywany czas trwania to 2 godziny).

Brexit jest kluczem do wejścia na ścieżkę przyspieszonego rozwoju Twojej firmy. Dlaczego? Po 2016 roku wielu międzynarodowych dostawców ograniczyło lub zawiesiło swoją współpracę z partnerami z UK. Po dziś dzień 7 gospodarka świata mierzy się z konsekwencjami zerwanych łańcuchów dostaw. W efekcie powstała luka, którą Twoja firma, ze swoją ofertą, może wypełnić. WSSE wraz z partnerami chce zapewnić Twojej firmie niezbędne narzędzia oraz wiedzę, by wykorzystała tę niepowtarzalną okazję do przyspieszenia swojego rozwoju.

 

Agenda spotkania:

J.Dauman Group

Ekspert ds. księgowości wg regulacji prawa brytyjskiego spojrzy na sytuację po Brexicie z perspektywy Wielkiej Brytanii, m.in.:

– prezentacja statystyk o rynku UK i zachowaniu konsumentów

– zachęty ze strony rządu brytyjskiego

– Brytyjczycy i brytyjskie firmy w 2023 – co cenią, jakie mają oczekiwania

– od czego zacząć funkcjonowanie w Wielkiej Brytanii

– jak otworzyć firmę w Wielkiej Brytanii

– najważniejsze uwarunkowania podatkowe i prawne które należy wziąć pod uwagę

– w jaki sposób zdobywać klientów i kontakty w Wielkiej Brytanii

 

Global24
Brexit przyprawił wielu sprzedawców online o ból głowy. Nowe przypisy, dłuższe procedury w przypadku wysyłki towarów do UK to jedne z wielu zmian, z jakimi muszą się zmierzyć właściciele e-commerce. Jak się w tym wszystkim połapać? To spotkanie dla wszystkich, którzy chcą:

– poszerzyć swoją działalność na nowym rynku

– poszerzyć swoją e-commerc’ową wiedzę

– dowiedzieć się o koniecznych 5 krokach do podjęcia wysyłki do UK i zwrotów z Wielkiej Brytanii


CASH BACK POLSKA
Omówimy 3 narzędzia, o których trzeba pamiętać w kontekście współpracy międzynarodowej – Zagadnienie zwrotów zagranicznego podatku VAT w celu maksymalizacji odzyskiwania oraz zapewnienia zgodności z przepisami krajowymi. VAT Compliance – aby zapewnić scentralizowane rozwiązania zgodności podatku oraz Payroll, który pozwala naszym klientów na zatrudnianie lokalnych pracowników bez posiadania struktur prawnych w danym kraju

 

Spotkanie poprowadzą dla Państwa:

Piotr Kubalka Head of J.Dauman Group, CEO J.Dauman Finance

Ekspert ds. księgowości wg regulacji prawa brytyjskiego, członek FCCA i doradca biznesowy. Grupa J.Dauman od wielu lat wspiera firmy z całego świata w skutecznej ekspansji międzynarodowej w oparciu o rynek Wielkiej Brytanii.

Wojciech Bijan – Business Development Manager w Global24

W Global24 jako Business Development Manager jego misją jest rozwój firmy i dopasowywanie rozwiązań logistycznych dla Partnerów zajmujących się sprzedażą internetową, szczególnie w Wielkiej Brytanii i Niemczech. W sferze prywatnej jego życiową pasją jest sport. Jest ex-profesjonalnym zawodnikiem piłki nożnej, a swoje nawyki i doświadczenie z powodzeniem przekłada na sferę biznesową i prywatną.

Kamila Sanders – Key Account Manager w Cash Back Polska

Ekspertka z zakresu tematyki rozliczania podatku VAT przy transakcjach międzynarodowych. Od wielu lat wspiera polskie firmy i przedsiębiorców w optymalizacji procesów związanych z odzyskiwaniem zagranicznego podatku VAT, wprowadzenia i utrzymania VAT compliance czy rozliczania kosztów pracowniczych w międzynarodowych strukturach organizacyjnych.

 

Zarejestruj się klikając w grafikę:

Brak opisu obrazka

 

Kategorie wydarzenia: Brak kategorii

Partnerzy