Zaproszenie WSSE, Kancelaria TLA. Zwolnienia grupowe – webinar

Data wydarzenia: 09/02/2023 10:00 - 11:30

Szanowni Państwo,

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wraz z Kancelarią TLA zaprasza na bezpłatny webinar pt. Zwolnienia grupowe, który odbędzie się 9 lutego 2023 r. o godzinie 10:00

 

Agenda spotkania:

  1. Zwolnienia grupowe i zwolnienia indywidualne w ramach zwolnień grupowych – różnice i podobieństwa
  2. Jak przygotować się do zwolnień pracowników „krok po kroku”?
  3.  Kryteria doboru do zwolnienia
  4.  Ryzyka po stronie pracodawcy

 

Spotkanie poprowadzą dla Państwa:

Julia Bar – radca prawny

Radca prawny od 2013 roku, niemniej jednak doświadczenie zdobywała już od roku 2007, praktykując w kancelarii radcy prawnego, kancelarii notarialnej i w dziale prawnym spółki. Jako radca prawny przeprowadziła wiele postępowań sądowych, reprezentując klientów przed sądami powszechnymi wszystkich instancji oraz przed Sądem Najwyższym. Współpracowała z kancelarią specjalizującą się w prawie budowlanym oraz kancelarią specjalizującą się w odszkodowaniach oraz prawie oświatowym (w zakresie zaniżonych dotacji dla podmiotów niepublicznych). Z kancelarią TLA współpracuje od 2022 roku. Specjalizuje się przede wszystkim w prawie cywilnym oraz prawie pracy. Uczestniczy też w wielu projektach z zakresu innych dziedzin prawa.

Specjalizacje:

  • Prawo pracy,
  • Odszkodowania,
  • Postępowanie sądowe.

Marcin Dobras

Konsultant w Kancelarii TLA, aplikant radcowski. Absolwent kierunku Prawo na Uniwersytecie Wrocławskim. W 2021 r. zdał egzamin wstępny na aplikację radcowską. Nabytą podczas edukacji wiedzę wykorzystuje z powodzeniem z projektach związanych z szeroko pojętą obsługą prawną przedsiębiorców. Specjalista w zakresie prawa handlowego, prawa procesowego, a także compliance. Pomagał w rozwiązywaniu bieżących problemów prawnych przedsiębiorców oraz uczestniczył przy rozmaitych projektach z zakresu szeroko rozumianego prawa korporacyjnego. Wolne chwile lubi spędzać aktywnie, najchętniej na rowerze lub na basenie. Latem można go spotkać z plecakiem na górskich szlakach.

 

Zarejestruj się klikając w grafikę:

Brak opisu obrazka

Kategorie wydarzenia: Brak kategorii

Partnerzy