Zaproszenie WSSE. Ważny temat!!! PPK – Autozapis 2023

Data wydarzenia: 30/01/2023 12:30 - 14:00

Szanowni Państwo,

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wraz z PFR Portal PPK zaprasza na bezpłatny webinar pt. „Ważny temat!!! PPK – Autozapis 2023”,

który odbędzie się 30 stycznia 2023 r. o godzinie 12:30

Powiadomienie pracowników o ponownym autozapisie, który ma miejsce w tym roku, jest obowiązkiem informacyjnym pracodawcy. Autozapis obejmuje osoby w wieku 18-55 lat, które złożyły deklarację o rezygnacji z dokonywania wpłat do PPK. Nie ma przy tym znaczenia, czy rezygnacja ta została złożona przed zawarciem w ich imieniu umowy o prowadzenie PPK, czy też zrezygnowały w trakcie oszczędzania.

Od kiedy i do kiedy można informować pracowników? Kogo nie dotyczy autozapis?

Na te i na wiele innych pytań odpowiedzą nasi Eksperci.

 

Spotkanie poprowadzą dla Państwa:

Alina Nieplowicz – ekonomistka, ekspert PPK, szkoleniowiec. Od przeszło 20 lat związana z branżą finansową. Posiada wieloletnie doświadczenie na stanowiskach menedżerskich w centrali oraz w oddziałach korporacyjnych sektora bankowego.

Maciej Sawicz – ubezpieczeniowiec, ekspert PPK, szkoleniowiec. Doradca ubezpieczeniowy z 25 letnim doświadczeniem. Trener akademii szkoleniowej dla doradców finansowych. Specjalista w budowaniu systemów motywacyjnych opartych na programach ubezpieczeniowych.

 

Zarejestruj się klikając w grafikę:

Brak opisu obrazka

 

Kategorie wydarzenia: Brak kategorii

Partnerzy