Zaproszenie – Wymiar Społeczny (S) w strategii i raportowaniu ESG – webinar

Data wydarzenia: 18/10/2023 10:00 - 12:00

Szanowni Państwo,

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wraz z firmą Antal ma przyjemność zaprosić na webinarium Wymiar Społeczny (S) w strategii i raportowaniu ESG”, który odbędzie się 18 października 2023 r., w godzinach 10:00-12:00.

 

Skrócona agenda webinarium:

I. Wprowadzenie do raportowania ESG
II. Co firma może zyskać dzięki raportowaniu ESG?
III. Wzrastająca rola „S” w ESG
IV. Studium przypadku
V. Potrzeby rynku pracy a ESG

 

Spotkanie poprowadzą dla Państwa:

Roman Zabłocki – Business Unit Director. Engineering & Operation, Antal Polska

Roman Zabłocki, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego specjalizacja Andragogika, a także podyplomowych studiów Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Od ponad 10 lat odpowiedzialny jest za procesy rekrutacyjne, analizy i doradztwo HR w zakresie stanowisk średniego i wyższego szczebla w firmach produkcyjnych z takich branży jak: spożywcza, opakowaniowa, motoryzacyjna i lotnicza czy przemysł ciężki. Z firmą Antal związany od 2008 roku. W latach 2013-2015 odpowiedzialny z start-up szwajcarskiej firmy rekrutacyjnej. Od maja 2015 roku pełni¸ funkcję menedżera zespołu Engineering & Operations. W 2020 wraz z awansem na stanowisko dyrektora objął odpowiedzialność również za obszar Sales & Marketing. Dobre rozeznanie specyfikacji branży a także procesów produkcyjnych i zakupowych pozwala konsultantowi na znalezienie odpowiednich kandydat—w nawet na bardzo specyficzne stanowiska. Są to m.in.  główni technolodzy, inżynierowie procesu, metalurdzy, kierownicy i specjaliści działów zakupów, kierownicy projektów, kierownicy R&D, estymatorzy kosztów.

 

Karolina Woldańska, Corporate Communication & Sustainability Expert, Antal Polska

Karolina Woldańska przez blisko 10 lat współpracuje z największymi firmami na polskim rynku jako doradca, wspierając je w realizacji strategii CSR, komunikacji korporacyjnej, komunikacji wewnętrznej, raportowaniu pozafinansowym, stosowaniu nowoczesnych narzędzi komunikacji i zaangażowania kluczowych interesariuszy. Realizowała projekty konsultacyjno-badawcze (w tym konsultacje społeczne, konsultacje dot. planów infrastrukturalnych, projekty ekologiczne). Wspiera organizacje zajmujące się rynkiem pracy w realizacji strategii employer branding, CSR oraz D&I

 

ZAREJESTRUJ SIĘ KLIKAJĄC W GRAFIKĘ:

Brak opisu obrazka

Kategorie wydarzenia: Brak kategorii

Partnerzy