Zaproszenie – Zmiana decyzji o wsparciu/zezwoleń strefowych jako narzędzie pomocy dla przedsiębiorcy w dynamicznej sytuacji gospodarczej  – ryzyka, korzyści i szanse webinar

Data wydarzenia: 13/02/2024 10:00 - 11:00

Szanowni Państwo,

 

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wspólnie z Kancelarią SDZLEGAL Schindhelm zaprasza na webinarium Zmiana decyzji o wsparciu/zezwoleń strefowych jako narzędzie pomocy dla przedsiębiorcy w dynamicznej sytuacji gospodarczej  – ryzyka, korzyści i szanse, które odbędzie się 13 lutego 2024 r. w godzinach 10:00 – 11:00.

 

OPIS WEBINARU

Zwłaszcza w post pandemicznej rzeczywistości nie tak rzadko zdarza się, że sytuacja gospodarcza przedsiębiorcy nie przedstawia się tak pozytywnie, jak zakładał to jego wieloletni plan działalności. Natomiast to właśnie z myślą o rozwoju i korzyściach chciał on realizować kosztowne inwestycje, które stały u podstaw i są przedmiotem uzyskanych przez przedsiębiorcę decyzji o wsparciu/zezwoleń strefowych. Te akty administracyjne są zaś nie tylko źródłem uprawnień, ale również obowiązków, których niewypełnienie powoduje określone w prawie konsekwencje. Serdecznie zapraszamy na webinar, podczas którego dowiesz się między innymi:

 

i) jakie są ryzyka i skutki braku realizacji warunków decyzji o wsparciu/pozwoleń strefowych,

ii) czy i w jaki sposób ryzyk i skutków naruszeń warunków decyzji o wsparciu/pozwoleń strefowych można uniknąć,

iii) czym jest zmiana decyzji o wsparciu/pozwoleń strefowych – jakie są jej przesłanki oraz jakie płyną z tego korzyści.

 

Ważne! Regulacje prawne zostaną omówione na praktycznych przykładach!

 

Spotkanie poprowadzi dla Państwa:

Kinga Słomka

radca prawny, partner

jest radcą prawnym w dziale umów handlowych oraz dziale nieruchomości w kancelarii SDZLEGAL SCHINDHELM od listopada 2014 roku.

Od lipca 2020 r. jest Partnerem w kancelarii. Doradza podmiotom polskim i zagranicznym w obszarze prawa cywilnego – głównie prawa kontraktowego ze szczególnym uwzględnieniem obrotu międzynarodowego oraz prawa administracyjnego, w tym przede wszystkim prawa budowlanego i gospodarki przestrzennej. Wspiera inwestycje na każdym etapie ich wykonywania, począwszy od planowania, przez negocjowanie i zawieranie umów, po wykonanie wiążących kontraktów. Ma doświadczenie w projektach związanych z energetyką, w tym procesach inwestycyjnych dotyczących farm wiatrowych. Jest również jednym ze stałych autorów publikujących artykuły o tematyce OZE w miesięczniku „Energia i Recykling”. Reprezentuje Klientów w sporach sądowych w zakresie gospodarki przestrzennej, w szczególności związanych z odszkodowaniami z tytułu uchwalenia lub zmiany miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego. Ponadto ukończyła studia podyplomowe z zakresu pomocy publicznej w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Specjalizuje się w wspieraniu podmiotów działających w specjalnych strefach ekonomicznych, nie tylko w kwestiach kontraktowych i budowlanych, ale również w zakresie środków pomocowych.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ KLIKAJĄC W GRAFIKĘ:

Brak opisu obrazka

LINK DO REJESTRACJI:

https://wsseinvestpark.clickmeeting.com/zmiana-decyzji-o-wsparciu-zezwolen-narzedziem-pomocy-w-dynamicznej-sytuacji-gospodarczej/register?_gl=1*ri1umt*_ga*MTEyMjY3OTI5MC4xNjk1Mjg4NDU1*_ga_K7H94QHX99*MTcwNjI2MDgzNC4yMzQuMS4xNzA2MjYyODU0LjQ4LjAuMA

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy

Skontaktuj się z nami
w sprawie oferty
Ikona koperty