Zarządzanie łańcuchami dostaw w cieniu Czarnego Łabędzia, z perspektywy operatora logistycznego

Data wydarzenia: 23/09/2021 10:00

Szanowni Państwo,

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wspólnie z Seifert Polska Sp. z o.o. zaprasza na bezpłatne webinarium: Zarządzanie łańcuchami dostaw w cieniu Czarnego Łabędzia, z perspektywy operatora logistycznego, które odbędzie się 23 września br. o godzinie 10:00.

„Prognozowanie jest trudne, zwłaszcza gdy dotyczy przyszłości”
Nowa pandemiczna rzeczywistość znacząco wpłynęła na zmianę postrzegania łańcuchów dostaw. W kontekście zatrzymania gospodarki uruchomiły się nowe mechanizmy. Skupiliśmy się na takim udrożnieniu procesów, które pozwolą funkcjonować i transportować w ramach łańcucha dostaw.

 

Spotkanie poprowadzi dla Państwa:

Jacek Faber – Dyrektor Handlowy Seifert Polska Sp. z o.o.

Politolog z wykształcenia. Logistyk z zawodu, z ponad 10 – letnim doświadczeniem w branży. Od początku zawodowej kariery związany z obsługą branży automotive. Na poziomie operacyjnym odpowiedzialny między innymi za realizację wysyłek via Cross Dock w Gliwicach, do ulokowanej w Sankt Petersburgu fabryki klienta, monitorowanie i optymalizację dostaw morskich oraz lotniczych do Europejskich fabryk klienta, w ramach działań jednostki Control Tower, a także koordynowanie jej prac. Na poziomie handlowym brał udział w przygotowaniu i realizacji szeregu projektów logistycznych, dedykowanych zarówno OEM`om, jak i dostawcom, takich jak magazyny VMI, SILS, projekty podmontażu komponentów. Prywatnie miłośnik sportów „rakietowych” i organizowanych na własną rękę, „multimodalnych” podróży.

Rejestracja

Brak opisu obrazka

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy