Zarządzanie umowami, roszczeniami oraz ryzykiem przy realizacji projektów infrastrukturalnych

Data wydarzenia: 05/11/2020 10:00 - 12:00

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wspólnie z Compliance Partners Szpytka sp.k. zaprasza Samorządy i Instytucje Otoczenia Biznesu na bezpłatne webinarium:

Zarządzanie umowami, roszczeniami oraz ryzykiem przy realizacji projektów infrastrukturalnych, które odbędzie się 5 listopada br. o godzinie 10:00.

Zakres merytoryczny spotkania:

Webinar poświęcony jest tematyce zarządzania kontraktem, roszczeniami oraz ryzykiem przy realizacji projektów obejmujących budowę infrastruktury w ramach prowadzonej inwestycji. Podczas spotkania omówimy etapy oraz role poszczególnych uczestników procesu inwestycyjnego, ich interesy, ryzyko oraz jak zarządzać kontraktem i ewentualnymi sporami skutecznie adresując roszczenia.

Spotkanie poprowadzi dla Państwa:

Tomasz Mróz – adwokat hiszpański i prawnik zagraniczny wpisany na listę OIRP we Wrocławiu. Wykształcenie prawnicze zdobył na Uniwersytecie Wrocławskim, Uniwersytecie w Sewilli oraz uzyskując tytuł LL.M. na The Chinese University of Hong Kong. Posługuje się biegle językiem angielskim i hiszpańskim. Doświadczenie zdobywał w renomowanych hiszpańskich i polskich kancelariach i międzynarodowych korporacjach z sektora budownictwa infrastrukturalnego i produkcyjnego. Świadczy doradztwo prawne między innymi w obszarach inwestycji infrastrukturalnych, ładu korporacyjnego, zarządzania kontraktami i ryzykiem oraz dochodzeniu roszczeń.

Anna Ulewicz – posiada bogate doświadczenie w zakresie reprezentowania klientów w sporach sądowych w sprawach gospodarczych, cywilnych oraz prawa pracy. Doradza przedsiębiorcom w prowadzeniu bieżącej działalności gospodarczej. Zapewniała doradztwo przy infrastrukturalnych i budowlanych projektach inwestycyjnych. Wspiera przedsiębiorców przy planowaniu i realizacji projektów strategicznych (M&A, przekształcenia, transakcje obejmujące obrót udziałami). Posiada wieloletnie doświadczenie związane z bieżącym doradztwem korporacyjnym na rzecz spółek. Ponad 10 lat doświadczenia w kancelariach prawnych i jako prawnik in-house.

REJESTRACJA

Brak opisu obrazka

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy