Zmiany w podatkach na 2021 rok

Data wydarzenia: 10/12/2020 14:00 - 15:30

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wspólnie z Kancelarią TLA Tax Legal Advisors  zaprasza na bezpłatne webinarium:

Zmiany w podatkach na 2021 rok”, które odbędzie się 10 grudnia br. o godzinie 14:00

Agenda merytoryczna

  1. Strategia podatkowa – duża zmiana, o której nadal cicho
  2. Spółki komandytowe podatnikiem CIT – jak uniknąć podwójnego opodatkowania?
  3. Nowe obowiązki TP – czego będzie wymagała należyta staranności w TP?
  4. Estoński CIT – czy warto?
  5. Inne zmiany CIT – co warto wiedzieć?
  6. SLIM VAT – z jakich uproszczeń można skorzystać?
  7. Sygnalizacja zmian w e-commerce (VAT)

 

REJESTRACJA

Nasi eksperci:

Krzysztof Koniewski () – partner w Kancelarii TLA, licencjonowany doradca podatkowy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym zdobytym w takich firmach jak Roedl & Partner, PwC, Deloitte. Pełniąc funkcje menedżerskie był odpowiedzialny za zespół German Desk, ukierunkowany na obsługę klientów niemieckojęzycznych. Rozwijając specjalizację w zakresie podatków pośrednich, skutecznie i z wieloma sukcesami doradzał klientom również w zakresie podatków dochodowych. Krzysztof na konto swoich osiągnięć zawodowych może zapisać w szczególności bardzo wysoką skuteczność w sporach z organami podatkowymi oraz wdrożenie u klientów wielu rozwiązań istotnie poprawiających strukturę rozliczeń podatkowych.

Maciej Kubica () – radca prawny, ale z wykształcenia także ekonomista. Interdyscyplinarne przygotowanie zawodowe umożliwia mu kompleksową realizację projektów związanych z szeroko pojętymi przekształceniami i zmianami organizacyjnymi polegającymi na tworzeniu nowych struktur prawnych. Wspiera klientów działających w specjalnych strefach ekonomicznych, jak również dopiero ubiegających się o korzystanie z pomocy publicznej. Prowadząc spory z organami podatkowymi poszukuje nieszablonowych rozwiązań.

Brak opisu obrazka

 

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy