ZMIANY, ZMIANY, ZMIANY…. CZYLI JAK AWANSOWAĆ Z GŁOWĄ

Data wydarzenia: 07/12/2021 10:00 - 12:30

Szanowni Państwo,

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wspólnie z OCRG, The Adecco Group oraz kancelarią SDZLegal Schindhelm   zaprasza na bezpłatne spotkanie z cyklu „ Kawa HR i Prawa” pt.:

 

„ ZMIANY, ZMIANY, ZMIANY…. CZYLI JAK AWANSOWAĆ Z GŁOWĄ”

które odbędzie się 7 grudnia br. o godzinie 10:00 do godziny 12:30

 

Cykl „Kawa HR i Prawa” to nasz sposób na prawne problemy w tzw. Miękkim HRze.

 

Proponujemy  wspólną kawę, w trakcie której nasi eksperci doradzą jak budować wspólne HR-owo – prawne rozwiązania

 

Na najbliższym spotkaniu skupimy się na obszarach takich jak:

 

  • proces podwyżkowy,
  • premia od zysku,
  • sukcesja,
  • przekazywanie danych o pracownikach do centrali

 

Nasi eksperci:

 

Jadwiga Miśtak 

HR-owiec, Menadżer Dywizji HR Consultancy, buduje usługi doradcze w obszarze HR dla Klientów The Addeco Group. Współautorka narzędzi do badania zaangażowania i satysfakcji, programów tranzycji kariery, a także procesów ewaluacji i rozwoju pracowników. Tworzy i rozwija metodologię oraz autorską bibliotekę zadań AC/DC wykorzystywanych zarówno w formie online jak i stacjonarnej. Na co dzień pracuje z klientami z różnorodnych branż, od produkcji, przez centra usług wspólnych, IT po spółki handlowe, realizując kompleksowe projekty budowania i rozwijania procesów i polityk HR. Prowadzi szkolenia i warsztaty, zdobywała doświadczenia zawodowe również w Parlamencie Europejskim oraz sektorze NGO, pracując z interesariuszami rozsianymi od Półwyspu Iberyjskiego, przez Bałkany, Kaukaz aż po Bliski Wschód. Współautorka książki Skuteczna Rekrutacja 2.0 oraz autorka artykułów dla czasopism i portali branżowych takich jak: Personel i Zarządzanie, Puls HR.Posiada certyfikację z zakresu testów i kwestionariuszy SHL oraz Extended Disc, gościnnie wykładała przedmiot Rozwój i ocena pracownicza na studiach MBA w WSIiZ.

 

Wojciech Zając  

Radca prawny, partner kierujący działem prawa pracy w Kancelarii Prawnej Schampera, Dubis, Zając i Wspólnicy sp. k. działającej w międzynarodowej sieci Schindhelm. Jest autorem szeregu artykułów, opracowań i wykładów z zakresu zbiorowego i indywidualnego prawa pracy, m.in. dotyczących tematyki elastycznych form zatrudnienia, czasu pracy, odpowiedzialności materialnej i porządkowej pracowników, problematyki związkowej, równego traktowania pracowników i mobbingu. Stale współpracuje jako wykładowca z Polsko-Niemiecką Izbą Przemysłowo-Handlową, Brytyjsko Polską Izbą Handlową oraz Dolnośląskim Forum HR prowadząc wykłady z prawa pracy dla przedsiębiorców. Prowadzi zajęcia na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. W zakresie prawa pracy doradza i prowadzi działalność szkoleniową głównie dla przedsiębiorstw z udziałem kapitału zagranicznego m.in. z branży motoryzacyjnej (produkcja autobusów, silników samochodowych, wyposażenia, podzespołów mechanicznych), budowlanej (podmioty realizujące prace budowlane, produkcja materiałów budowlanych, produkcja maszyn budowlanych), gospodarki odpadami, przemysłu elektronicznego, handlu (sieci handlowe), przemysłu spożywczego, usług medycznych, produkcji maszyn, branży IT, usług architektonicznych i nadzoru budowlanego. Wojciech Zając zastępuje swoich Klientów w sporach sądowych z zakresu prawa pracy oraz reprezentuje ich przed organami kontroli pracy, w tym Państwową Inspekcją Pracy.

 

Brak opisu obrazka

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy