Za nami kolejny bieg z Toyota !

Ponad 200 zawodników wzięło udział w XI edycji biegu Ekiden organizowanej przez wałbrzyską fabrykę Toyota Motor Manufacturing Poland. Część środków z imprezy została przekazana na wsparcie leczenia chorej dziewczynki.

Ekiden adresowany jest głównie dla pracowników fabryki Toyota. Do rywalizacji zapraszane są również drużyny gości. Tegoroczny bieg rozegrano na dystansie 1200 metrów, a trasa prowadziła wokół zakładów japońskiego producenta silników i skrzyń biegów. Zmagania miały charakter sztafety, w której zmierzyło się po ośmiu zawodników z każdej drużyny. W tym roku bieg został wzbogacony o przeszkody. Zawodnicy na swojej drodze napotkali między innymi płotki, opony oraz szutrowy odcinek trasy.

Ekiden WSSE 1

 
W Ekiden TMMP wzięło udział 215 zawodników z 27 składów. Linię mety pierwsza przekroczyła drużyna „Biegaj – Zapobiegaj” uzyskując łączny czas 26:01. Ponad 20 sekund za zwycięzcami pojawiła się „KB Faurecia Wałbrzych”. Szczególnie zacięta była rywalizacja o trzecie miejsce. Na ostatnim stopniu podium stanęła ostatecznie „TEMMPO” uzyskując łączny czas 28:10.

Ekiden WSSE 4

W zawodach wystąpiła również drużyna „INVEST-PARK” w składzie: Maciej Tyszka, Robert Włochal, Jarge Santos, Maja Marońska, Anna Stec, Jacek Serdeczny, Izabela Małek oraz Michał Kozioł. Team potwierdził zasadę, że „najważniejsza jest dobra zabawa” plasując się ostatecznie na 23 miejscu.

Ekiden WSSE 3

Oprócz zawodów głównych, impreza oferowała również dodatkowe atrakcje. Na terenie znajdowała się wystawa samochodów terenowych, ustawiono punkt krwiodawstwa oraz szkołę bezpiecznej jazdy, odbywały się także loterie. Nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych – dmuchanych zamków oraz biegu Mini Ekiden.

Partnerzy

Skontaktuj się z nami
w sprawie oferty
Ikona koperty