O zmianach w prawie pracy i uprawnieniach rodzicielskich

Od nowego roku zmienią się zasady zawierania umów terminowych o pracę oraz uprawnienia rodzicielskie. Spółka WSSE „INVEST-PARK” już po raz XI zorganizowała warsztaty w ramach Klubu HR, poruszające kwestie zatrudnienia.

Od początku roku 2016 r. będą obowiązywały nowe przepisy dotyczące rodzajów umów o pracę i ich zawierania oraz udzielania urlopów rodzicielskich i wychowawczych. Na kolejnym spotkaniu Klubu Menedżerów HR WSSE „INVEST-PARK” zmiany w przepisach objaśniał Piotr Wojciechowski, prawnik, niezależny ekspert prawa pracy, były inspektor pracy.

To już XI spotkanie Klubu, do którego należą menedżerowie i specjaliści przedsiębiorstw działających w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Spotkania odbywają się minimum raz na kwartał i są prowadzone w formie warsztatów i dyskusji. Tematyka wynika z aktualnych globalnych i lokalnych trendów z zakresu HR.

– Spotykamy się już dwa lata. Bardzo mnie cieszy, że na każdym spotkaniu jest Państwa coraz więcej. Dziękuję za dotychczasowe zaangażowanie – powiedziała podczas spotkania Barbara Kaśnikowska, prezes WSSE „INVEST-PARK”.

W tym roku WSSE planuje zorganizować jeszcze dwa spotkania.

Klub HR WSSE "INVEST-PARK"

Partnerzy