BUSINESS MISSION | LISBON, PORTUGAL 29 MAY – 02 JUNE 2023

Data wydarzenia: 29/05/2023 - 02/06/2023 00:00

Szanowni Państwo,

W imieniu Polsko-Portugalskiej Izby Gospodarczej mamy przyjemność przekazać informację o organizowanej Misji Biznesowej do Lizbony, która odbędzie się w dniach 29 maja – 02 czerwca 2023 roku.

Brak opisu obrazka

🌍 Będzie do dobra okazja, aby sprawdzić, czy produkty i usługi Państwa firmy pasują do rynku portugalskiego.

💼 Misja biznesowa PPCC do Lizbony to również doskonała okazja, aby osobiście ocenić możliwości biznesowe w Portugalii i znaleźć potencjalnych partnerów biznesowych na rynku portugalskim.

Misja organizowana jest z Portugalską Izbą Handlowo-Przemysłową (CCIP) – dobrze skomunikowanym i proaktywnym stowarzyszeniem prywatnych przedsiębiorców, wspierającym firmy od 1834 roku, promującym zarówno krajowy, jak i międzynarodowy rozwój swoich członków, a także służącym jako powiązania między MŚP a dużymi przedsiębiorstwami.

🤝 Misja biznesowa będzie silnie ukierunkowana na B2B, z indywidualnymi spotkaniami z potencjalnymi portugalskimi partnerami biznesowymi w ich biurach, zgodnie z oczekiwaniami każdej polskiej firmy, a także obejmie pragmatyczne seminarium na temat rynków portugalskich i portugalskojęzycznych. Wierzymy także, że silna świadomość realiów rynkowych ma ogromne znaczenie dla trwałego sukcesu.

Brak opisu obrazka

TUTAJ ZNAJDUJE SIĘ RÓWNIEŻ SZCZEGÓŁOWA OFERTA MISJI BIZNESOWEJ:

PL Business Mission 2023 PT (PL Version)

ENG Business Mission 2023 PT (ENG Version)

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wzięciem udziału, w imieniu PPCC prosimy o wypełnienie poniższego formularza Google (wypełnienie formularza nie zobowiązuje do wzięcia udziału w misji).

ZAREJESTRUJ SIĘ TUTAJ: https://forms.gle/GiSQXL1HkjYAwg3L6

WSSE „INVEST-PARK” gorąco zachęca do poznania rynku portugalskiego i nawiązania bezpośrednich kontaktów handlowych.

 

W przypadku pytań lub uwag, prosimy o bezpośredni kontakt z p. Wojciechem Baczyńskim, Dyrektorem Generalnym Polsko-Portugalskiej Izby Gospodarczej: , +48 696 760 925.

Brak opisu obrazka

Kategorie wydarzenia:

Partnerzy