+48 74 664 91 64invest@invest-park.com.pl
×

Wyszukaj w serwisie

Szukaj

Aktualności

*** Informujemy, że na stronie Klastra Edukacyjnego "INVEST in EDU" został uruchomiony dział dotyczący aktualnych ofert pracy oraz staży i praktyk w firmach działających w WSSE. Zapraszamy na stronę ***    *** Zapraszamy do współpracy jako partner lub sponsor III edycji INVEST-PARK Business Mixer. Zainteresowanych prosimy o kontakt: businessmixer@invest-park.com.pl ***

Ogłoszenie rekrutacyjne: Industrial Engineer – Technical planner – Layout&Equipment w Mercedes-Benz MP

Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Technical planner – Layout&Equipment.

MBMP
Czytaj więcej

Ogłoszenie rekrutacyjne: Industrial Engineer – Technical Planner – Assembly&Testing w Mercedes Benz MP

Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Industrial Engineer (Technical Planner-Assembly&Testing)

MBMP
Czytaj więcej

Lista dofinansowanych projektów (sponsoring)

Zarząd Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK” sp. z o. o. rozpatrzył wnioski o wsparcie finansowe i sponsoring.

Czytaj więcej

Automotive CEE Day w Opolu

Ponad tysiąc bezpośrednich spotkań biznesowych, 400 uczestników, blisko 200 firm i przeszło 40 wystawców – tak w liczbach przedstawia się 4. Spotkanie Zakupowe Automotive CEE Day, które odbyło się w Opolu. Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” była współorganizatorem tego wydarzenia.

Automotive CEE Day 2017 (2)
Czytaj więcej

Konferencja: Kwalifikacje zawodowe dla rynku pracy

Zapraszamy na konferencję „Kwalifikacje zawodowe dla rynku pracy – wyzwania i źródła finansowania”, która odbędzie się 28 marca (wtorek) 2017 roku w Centrum Nauki i Sztuki „Stara Kopalnia” w Wałbrzychu.

Kompetencje konferencja
Czytaj więcej

Misja Gospodarcza do Chin – zaproszenie

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza na misję gospodarczą do Chin, na targi China Yiwu Imported Commodities Fair, które odbędą się w dniach 6-9 maja 2017 roku.

goChina
Czytaj więcej

Ogłoszenie rekrutacyjne: Stażysta w Mercedes-Benz MP

Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o. poszukuje osoby na staż.

MBMP
Czytaj więcej

Ogłoszenie rekrutacyjne: Specjalista ds. planowania personelu, raportowania i analiz w Mercedes-Benz MP

Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko specjalista ds. planowania personelu, raportowania i analiz.

MBMP
Czytaj więcej

Kongresu Branży Spożywczej w Opolu

Sektor spożywczy jest jednym z najważniejszych i najbardziej dynamicznych sektorów polskiej gospodarki. To również wiodąca branża w Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK”. Zainwestowali u nas m.in.: Bama Europa, DINO KROTOSZYN, FSB Piekarnia Strzegom, Lorenz Snack-World, Mondelēz czy Pasta Food Company.

Czytaj więcej

Nabór do Grupy Zakupowej „INVEST-PARK”

WSSE „INVEST-PARK” kontynuuje prace związane z naborem do Grupy Zakupowej „INVEST-PARK“, dla której firma INNPACT sp. z o.o., będzie negocjowała stawki za energię elektryczną na rok 2018.

polityka-zakupowa-energia
Czytaj więcej