+48 74 664 91 64invest@invest-park.com.pl
×

Wyszukaj w serwisie

Szukaj

Aktualności

Nowy silnik benzynowy w Toyota Motor Industries Poland

Zakład Toyota Motor Industries Poland powiększył asortyment produkowanych silników o jednostkę benzynową o pojemności 1,5 l. Do tej pory w fabryce wytwarzane były jedynie silniki diesla. Uroczystość otwarcia linii produkcyjnej odbyła się w zakładzie w Jelczu-Laskowicach działającym w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej „INVEST-PARK”.

TMI - nowy silnik (11)
Czytaj więcej

Nabory wniosków o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego

Rozpoczęły się nabory wniosków pracodawców o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego w 2017 r. Aktualnie w ośmiu Powiatowych Urzędach Pracy na Dolnym Śląsku trwają nabory wniosków.

Czytaj więcej

Umicore tworzy klasę patronacką

Kształceniem techników-analityków zajmie się klasa patronacka, która powstaje w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kłodzku. Pieczę nad młodzieżą obejmie firma Umicore Autocat Poland działająca na terenie wałbrzyskiej strefy w Nowej Rudzie. Klasa działać będzie w ramach Klastra Edukacyjnego „INVEST in EDU” stworzonego przez WSSE.

podpisanie listu
Czytaj więcej

Specjalne Strefy Ekonomiczne w nowym modelu szkolnictwa zawodowego

O sposobie wsparcia inwestorów w poszukiwaniu wykwalifikowanych pracowników oraz dostosowaniu kształcenia do potrzeb przedsiębiorców rozmawiali przedstawiciele spółek zarządzających Specjalnymi Strefami Ekonomicznymi w Polsce. W spotkaniu zorganizowanym w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej „INVEST-PARK” wzięła udział Anna Zalewska, Minister Edukacji Narodowej. Ministerstwo Rozwoju reprezentowała Grażyna Ciurzyńska, dyrektor Departamentu Polityki Inwestycyjnej.

SSE - spotkanie w Walbrzychu (2)
Czytaj więcej

W stronę kształcenia dualnego – debata w Wałbrzychu z udziałem przedstawiciela MEN

Wprowadzenie dwustopniowej szkoły branżowej, włączenie pracodawców w tworzenie nowych zawodów i podstaw programowych oraz zwiększenie roli doradców zawodowych – to główne tematy czwartkowego spotkania klastra edukacyjnego Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Edukacyjnej.

VII Spotkanie klastra 1
Czytaj więcej

Zapytanie oferowe – wybór inspektora nadzoru inwestorskiego (podstrefa Jawor)

Zapytanie ofertowe dotyczące wyboru wykonawcy pełniącego funkcję inspektora nadzoru inwestorskiego przy przebudowie linii napowietrznej SN 20kV numer L-247-31 w Jaworze, ul. Cukrownicza.

Termin składania ofert: 23.01.2017 r.

załączniki:

 

Dokumentacja:

 

Szczegółowych informacji udziela:
Iwona Łubkowska, główny specjalista w Departamencie Inwestycji
e-mail: i.lubkowska@invest-park.com.pl
tel.: 74 664 91 66

 

Czytaj więcej

Kolejne miliardy na inwestycje

Około 3 mld złotych na inwestycje przeznaczy 36 przedsiębiorców, którzy odebrali w 2016 roku zezwolenie na działalność w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej „INVEST-PARK”. W wyniku realizacji projektów powstać ma co najmniej 1300 nowych miejsc pracy.

WSSE wreczenie zezwolen - grudzien 2016 (4)
Czytaj więcej

Ogłoszenie rekrutacyjne: główny księgowy w Mercedes-Benz MP

Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko głównego księgowego.

MBMP
Czytaj więcej

Zapytanie ofertowe – ochrona i usługi porządkowe

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” prosi o przedstawienie oferty cenowej na ochronę fizyczną i techniczną osób i mienia oraz usługi porządkowe według załączonej specyfikacji:

zapytanie ofertowe – specyfikacja

Oferty należy składać w terminie do dnia 30.12.2016 r. w siedzibie Spółki lub przesłać na adres: invest@invest-park.com.pl

Szczegółowych informacji udziela:
Departament Inwestycji
Piotr Grzybowski;
Ireneusz Szcześniak;
tel.: 74 664 91 66

 

Czytaj więcej

Patriotyzm, jak go widzę

Blisko 500 prac nadesłano na konkurs „INVEST-PARK Patriotycznie” organizowany przez Wałbrzyską Specjalną Strefę Ekonomiczną. Wzięli w nim udział uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych z Wałbrzycha. Zwycięzców i uczestników nagrodzono w siedzibie strefy.

WSSE INVEST-PARK Patriotycznie (6)
Czytaj więcej