+48 74 664 91 64invest@invest-park.com.pl
×

Wyszukaj w serwisie

Szukaj

Aktualności

W stronę kształcenia dualnego – debata w Wałbrzychu z udziałem przedstawiciela MEN

Wprowadzenie dwustopniowej szkoły branżowej, włączenie pracodawców w tworzenie nowych zawodów i podstaw programowych oraz zwiększenie roli doradców zawodowych – to główne tematy czwartkowego spotkania klastra edukacyjnego Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Edukacyjnej.

VII Spotkanie klastra 1
Czytaj więcej

Zapytanie oferowe – wybór inspektora nadzoru inwestorskiego (podstrefa Jawor)

Zapytanie ofertowe dotyczące wyboru wykonawcy pełniącego funkcję inspektora nadzoru inwestorskiego przy przebudowie linii napowietrznej SN 20kV numer L-247-31 w Jaworze, ul. Cukrownicza.

Termin składania ofert: 23.01.2017 r.

załączniki:

 

Dokumentacja:

 

Szczegółowych informacji udziela:
Iwona Łubkowska, główny specjalista w Departamencie Inwestycji
e-mail: i.lubkowska@invest-park.com.pl
tel.: 74 664 91 66

 

Czytaj więcej

Kolejne miliardy na inwestycje

Ponad 2,5 mld złotych na inwestycje przeznaczy 36 przedsiębiorców, którzy odebrali w 2016 roku zezwolenie na działalność w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej „INVEST-PARK”. W wyniku realizacji projektów powstać ma co najmniej 1200 nowych miejsc pracy.

WSSE wreczenie zezwolen - grudzien 2016 (4)
Czytaj więcej

Ogłoszenie rekrutacyjne: główny księgowy w Mercedes-Benz MP

Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko głównego księgowego.

MBMP
Czytaj więcej

Zapytanie ofertowe – ochrona i usługi porządkowe

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” prosi o przedstawienie oferty cenowej na ochronę fizyczną i techniczną osób i mienia oraz usługi porządkowe według załączonej specyfikacji:

zapytanie ofertowe – specyfikacja

Oferty należy składać w terminie do dnia 30.12.2016 r. w siedzibie Spółki lub przesłać na adres: invest@invest-park.com.pl

Szczegółowych informacji udziela:
Departament Inwestycji
Piotr Grzybowski;
Ireneusz Szcześniak;
tel.: 74 664 91 66

 

Czytaj więcej

Patriotyzm, jak go widzę

Blisko 500 prac nadesłano na konkurs „INVEST-PARK Patriotycznie” organizowany przez Wałbrzyską Specjalną Strefę Ekonomiczną. Wzięli w nim udział uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych z Wałbrzycha. Zwycięzców i uczestników nagrodzono w siedzibie strefy.

WSSE INVEST-PARK Patriotycznie (6)
Czytaj więcej

Bombardier otwiera nową halę produkcyjną

Co najmniej 100 nowych miejsc pracy powstanie we wrocławskim zakładzie Bombardier Transportation Polska. W fabryce produkowane będą między innymi nadwozia do superszybkich pociągów. Koszt inwestycji zlokalizowanej w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej sięgnął ćwierć miliarda złotych.

WSSE Bombardier otwarcie zakladu (1)
Czytaj więcej

Skamol buduje zakład w Opolu

Około 12 mln euro zainwestuje firma Skamol w Opolu. Duński producent materiałów izolacyjnych zatrudni na pierwszym etapie ponad 20 osób. Zakład zlokalizowany na terenie objętym Wałbrzyską Specjalną Strefą Ekonomiczną będzie największą jak dotąd inwestycją firmy.

Symboliczne wbicie łopaty pod inwestycję Skamol w Opolu
Czytaj więcej

INVEST-PARK PATRIOTYCZNIE

wsse-invest-park-szale

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów szkół podstawowych i młodzież gimnazjalną z Wałbrzycha do udziału w konkursie plastycznym. Do wygrania tablety, plecaki, gadżety firmowe i nagrody niespodzianki. 

Zbliżające się Święto Niepodległości jest okazją do wspomnień o burzliwej przeszłości naszego kraju. Jednocześnie jest to dla Nas święto radosne. Dlatego zapraszamy wszystkich uczniów do przedstawienia w formie plastycznej w jaki sposób można wyrazić uczucia patriotyczne. Temat konkursu brzmi: „Patriotyzm, jak go widzę”. Technika pracy jest  dowolna – płaska, w formacie A3 i A4. Na prace czekamy do 7 listopada. Wręczenie nagród odbędzie się 9 listopada o godzinie 10.00 w siedzibie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK”, przy ul. Uczniowskiej 16 w Wałbrzychu. Na wręczenie nagród i smaczny poczęstunek zapraszamy wszystkich uczestników.

REGULAMIN KONKURSU

METRYCZKA, ZAŁĄCZNIK DO REGULAMINU

W przypadku pytań, prosimy o kontakt,

tel. 74 664 91 64

mail: dkm@invest-park.com.pl

wsse-invest-park-szale
Czytaj więcej

Nowe inwestycje Toyoty

Około 650 mln złotych wyniosą kolejne inwestycje koncernu Toyota w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Projekty związane będą z uruchomieniem produkcji hybrydowych skrzyń biegów oraz nowych silników benzynowych. W wyniku inwestycji koncern deklaruje stworzenie co najmniej 100 nowych miejsc pracy.

TMMP - Wałbrzych
Czytaj więcej